FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2284 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Strefa schengen- pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strefa schengen- pytanie"   

dragoog
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 20:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Mam problem. Trochę pomyszkowałem w google na temat Schengen i tego czy można przekraczać na legitymacji, dowodzie osobistym itp. Jedni mówią że nie potrzeba dokumentu, jedni że trzeba i już mi się robi zamęt w głowie. Czy jest możliwość dostania się Niemiec na legitymacji szkolnej? Proszę o wypowiedz kogoś kto jechał do Niemiec, czy potrzebował dokumentu itp. Dowodu nie wyrobie, długo się czeka a ja wyjeżdżam 15 lipca i lipa. Proszę o szybką odp.

Drunken
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 20:43     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

dragoog
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

e no pytam poważnie

Naly
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja od czasu wprowadzenia strefy schengen, przekraczalem niemiecka granice 4 razy. Za kazdym razem przejezdzalem przez nia bez zatrzymywania sie, czyli nie potrzebowalem zadnych dokumentow. Ale cos tam slyszalem ze jak sie ma pecha, to moge przeswietlic kto przekracza granice, i wiem ze paszport trzeba miec, ale czy na legitymacji i dowodzie moznaa przekraczac to nie wiem.

Znawca -

dragoog
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

Na dowodzie osobistym można ale czy mogę na legitymacji szkolnej ?? Ktoś wie ??

szczypek90
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

możesz tylko z paszportem lub dowodem osobistym

za brak dokumentów podczas kontroli za granicą grozi grzywna, chyba od 200 lub 500 euro wzwyż

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Kask
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Na legitymacji szkolnej nie mozesz.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

piotrusxtc
 Wysłana - 18 czerwiec 2008 14:49       [zgłoszenie naruszenia]

Po wprowadzeniu strefy schengen granice przekracza sie bez zatrzymywania ale w kazdym momencie mozna zostac zatrzymanym w celu wylegitymowania i kontroli pod innym kontem. W takiej sytuacji należy mieć ze sobą dokument tożsamości a legitymacja takowym nie jest wiec masz juz odpowiedz.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Strefa schengen- pytanie

Warto przeczytać: Wojsko a PIT | mBank-Problem (nie było wcześniej) | art -prawo | Lokata z funduszem | Jedno małe pytanie... | Rejestracja skutera | Nowa Koalicja. Co myslicie o niej | Ubezpieczenie. | o Michalkiewiczu co negował zbrodnie hitlerowskie | wojsko a praca za granicą, mały problem ;-) | Jak odzyskac kasę? | Jak wyglada weryfikacja przez ubezpieczalnie? | Notariusz | Przeksztalcenie szkoly | Ilu jest Polaków w Polsce?? | Reklamacja w siódemce | 50 rzeczy ktore kobiety | robert johnson | fanatyzm religijny | testy gimnazjalne | masarz prostaty | potencje | kod weryfikacyjny | berło | fanatyzm katolicki | radio maryjia | sex z mama opowiadania | termitek | fanatyzm w internecie | telefon | telefony | przerobienie zdjęcia | internetowe manipulacje | porzucenie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.