FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 184249 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Strefy erogenne kobiet 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strefy erogenne kobiet"   

Wieruszka
 Wysłana - 6 styczeń 2005 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wspomne jeszcze o stopach i wewnetrznej stroni dloni...

Ale najwazniejsza strefa erogenna to mozg...niekiedy wystarczy tylko wyobrazenie, wspomnienie milej chwili, ukochanej, czy pozadnej osoby, by cialo zareagowalo pelna gotowoscia. Milosc i dobre emocje sprzyjaja uaktywnianiu sie stref erogennych...kazde dotkniecie, kazde miejsce na ciele owocuje wowczas pelna gotowoscia.

Nasze cialo nieustannie jest wystawione na draznienie stref erogennych. Wspomne chociaz skore glowy...ktora reaguje bardzo wyraznie (przynajmniej w moim przypadku) na mycie glowy z masazem w tzw. Galerii Fryzur... i pozwala oddawac sie milym fantazjom...

Znawca -

Marianoita
 Wysłana - 6 styczeń 2005 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

A ja bym sie nie rozgraniczał co do poszczególnych części ciała. Całe ciało kobiety jest do pieszczenia a nie tylko poszczególne strefy. Wszędzie znajdują sie nerwy a to gdzie piesci kazdy swoją kobiete to juz tylko sprawa kazdego z nas. Kazdy ma swoją technike i kazda kobieta ma swoje ulubione pieszczoty.

VooDooDoll
 Wysłana - 7 styczeń 2005 04:56      [zgłoszenie naruszenia]

Right
ja na przykąłd mam nadwrażliwa skórę głowy i boli mnie mycie głowy z masazem nie znoszę tez, kiedy ktoś dotyka moich włosów, jest to dla mnie nieprzyjemne bardzo.
Za to mam niesamowicie wrażliwe dłonie. To u mnie chyba najczulsza strefa erogenna. Wystarczy właściwie mnie pogłaskać lub pocałowac i odpadam

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 8 styczeń 2005 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

Będe pamietał jakby co

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

PLŚ
 Wysłana - 30 maj 2006 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Prosto z SFD do dzialu SEX. Mam bardzo powarzny problem. Jednak nie chcialbym wyjawiac publicznie na czym on polega bo musialbym opisac caly przebieg historii a moja dziewczyna czasem zagląda na to forum, i jesli dowiedziala by sie ze zapytalem was o rade w TEJ kwestii to zabilaby mnie. Dlatego prosze o jakiegos priva (najchetniej maila) do ktoregos z moderatorów lub autorki tego posta bo tez zna sie na zeczy. Prosze o szybka odpowiedz bo sprawa jest bardzo swierza i naprawde bardzo powazna .

verona
 Wysłana - 30 maj 2006 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

tak generalnie; przy odpowiednim podejsciu to nie wyróznialabym jakis szczególnych stref a powiedzialabym ze to jedna wielka strefa....
no - moze z wyjątkiem miejsc gdzie są gilgotki

i clue jest w duzym stopniu jak a nie gdzie, choc to drugie tez ważne.
Bo skora znieczula sie w pewnym stopniu przy silniejszym bodzcu tj. silniejszy dotyk na początku znieczula na słabszy a nie rozmawiamy tu chyba o nastawianiu kręgoslupa.... a o sferach erogennych.

Procz oczywistych, o ktocych kazdy "chop" pomysli na początku to zdecydowanie kark i plecy.

-----------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i debilna Efka.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 30 maj 2006 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

qrde niezły temat odśieżyli

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 30 maj 2006 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

a odbyt?

Znawca -

PLŚ
 Wysłana - 30 maj 2006 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ale tu wszyscy chetni do pomocy. Dobra niewazne, dalej sobie gadajcie bzdury. Czesc.

verona
 Wysłana - 30 maj 2006 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

no faktycznie.....
ale temat mi sie spodobał

-----------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i debilna Efka.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strefy erogenne kobiet

Strony: 1 2 3