FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 184224 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Strefy erogenne kobiet 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strefy erogenne kobiet"   
 
aguś_1
 Wysłana - 7 lipiec 2004 21:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Strefy erogenne kobietJej szyja

Jej szyja musi być jednym z najgorętszych miejsc w kobiecym ciele. Nigdy nie znaleźliśmy efektywniejszej metody na zmianę pocałunku na dobranoc w pocałunek inicjujący, niż gorące, namiętne całowanie szyi. Jednak należy pamiętać o kilku rzeczach. Malinki mogły być czymś fajnym, gdy byłeś młodszy, ale większość kobiet ich nie lubi, szczególnie, gdy muszą chodzić przez tydzień w golfie! Jeśli musisz ssać do krwi, rób to w miejscach, które są zwykle zakryte ubraniem. Staraj się mieć wilgotne usta, ale nie śliń się! Pokryj różne części jej szyi czułymi pocałunkami, używając obszarów za uszami i uszu jako dodatkowej stymulacji. Lekkie kąsanie także sprawia przyjemność. Zacznij delikatnie, by w miarę jak ona się rozbudza, kontynuować coraz szybciej, intensywniej, aż rozpalisz w niej żar.

Jej uszy

Kłębki zakończeń nerwów występują na uszach i w ich okolicach, co sprawia, że są bardzo wrażliwe na dotyk. Masuj zewnętrzną cześć uszu palcem wskazującym i kciukiem, wykonując stałe, powolne ruchy. Delikatnie uciskaj płatki uszu. Zwiedź okolice za uszami za pomocą swoich warg i języka, delikatnie wydychaj powietrze. Nie wstydź się dźwięków, jakie wtedy wydajesz, dźwięk Twojego oddechu i jęków bardzo podnieca kobiety. Pamiętaj, że istnieje granica pomiędzy wyrafinowanym pieszczeniem ucha, a "mokrymi żądzami". Niewiele kobiet lubi, gdy ktoś ładuje im język do uszu!

Jej usta

Jaki jest błąd numer jeden, jaki popełniają mężczyźni (szczególnie żonaci, albo w długich związkach) podczas seksu? Za mało całowania. Kobiety kochają się całować, a wiele z nich narzeka, że faceci przeznaczają na to za mało czasu. Ale nie całuj po prostu więcej, całuj też lepiej. Spróbuj zróżnicować intensywność (całuj delikatnie, a potem bardziej porywczo, później znów zwolnij). Gdy skończysz z ustami, przejdź do policzków, oczu, czoła, nosa, szyi, albo uszu. Nie zanudzaj jej wciąż tym samym; stosuj styl mieszany. Jeśli podczas całowania wodzisz rękoma po jej ciele (co jest bardzo dobrą rzeczą) spróbuj przez kilka minut całować ją bez poruszania rękami (skoncentruj się w całości na pocałunku) i pozwól jej zadecydować, kiedy macie przejść dalej.

Jej skóra głowy

Zauważyłeś, że wiele kobiet bawi się swoimi włosami? To nie jest tylko nawyk; robią tak, ponieważ sprawia im to przyjemność. Prawdopodobnie będzie zadowolona, jeśli Ty też będziesz się nimi bawić. Skóra głowy może być bardzo wrażliwa na stymulację, a skoro ona nie spodziewa się, że poświęcisz temu uwagę, zaskocz ją. Szczotkowanie jej włosów może być bardzo zmysłowym doświadczeniem. Albo przesuwaj po nich palcami, gdy ją całujesz, lub też po prostu pieść delikatnie ręką jej skórę głowy. Naplusuj sobie myjąc i susząc jej włosy. Stylizację zostaw jej samej - nigdy nie uda Ci się tak ułożyć jej włosów, by była zadowolona. Trzeba wspomnieć, że są kobiety, które mają fobię na punkcie dotykania ich głów; zacznij więc powoli, aby partnerka mogła w razie czego zatrzymać Cię w porę, jeśliby się okazało, że należy do tej grupy.

Jej piersi

Piersi to tak znane mężczyznom miejsce i sprawiające tyle radości, że mało prawdopodobne jest, iż zostaną pominięte. Błąd jaki najczęściej popełniacie, to poświęcanie im zbyt dużo (lub zbyt energicznie) uwagi, zanim ona jest gotowa. Przestymulowanie piersi może powodować drętwienie, lub sprawiać ból podczas niektórych faz cyklu menstruacyjnego. Dotykaj jej piersi delikatnie, miękko, następnie podnieś na chwilę rękę, a potem kontynuuj. To pozwoli jej na bardzo ważny moment antycypacji. Trzymaj się pośredniej stymulacji sutków aż będą pobudzone (twarde) i nie skupiaj się na dążeniu do celu; tak jak wcześniej - antycypacja.

Cały biust jest bogaty w zakończenia nerwowe i każdy ma ich tyle samo. Dlatego kobieta z małymi piersiami może mieć zwiększone doznania dotykowe. Jest to rezultatem skondensowanej ilości zakończeń nerwów. Każdy biust potrzebuje czasu; posuwajcie się powoli, pieśćcie piersi bez pośpiechu. Obszary szczególnie wrażliwe na dotyk to sutek i aureola (różowy obszar otaczający bezpośrednio sutek). Jednym z najwrażliwszych obszarów, często pomijanym, jest spodnia część piersi. Podczas dotykania i całowania piersi, spróbuj zacząć od zewnątrz i poruszając się kolistymi ruchami do środka. Ona może pociągnąć Twoja rękę, lub usta bezpośrednio do sutka, ale nie pozwól jej na to, po prostu posuwaj się powoli w stronę jej sutków. Masz czas; ona nigdzie się nie wybiera, więc podrocz się z nią. Cały ten proces powinien trwać przynajmniej kilka minut. Następnie, zamocz opuszek palca i delikatnie dotykaj i roluj jej sutek. Potem, bardzo delikatnie, używając opuszków palców, ściśnij jej sutek, a gdy już są twarde, weź je w usta. Uwaga: niektóre kobiety lubią gryzienie i ostrzejsze formy, podczas gdy inne są bardzo wrażliwe i preferują delikatny dotyk. Odkryj jej preferencje, spytaj, obserwuj jej reakcje.

Łechtaczka

Znajduje się na szczycie połączenia wewnętrznych warg sromowych, mała gałka z różowej tkanki. Kobiety lubią bezpośrednią stymulację łechtaczki w różnym stopniu. Niektóre będą lubić, gdy będziesz ja mocno ssał inne wtedy piszczałyby z bólu. Możesz spotkać się z kobietą, która nie zniosłaby bezpośredniej stymulacji łechtaczki; jednak cel jest ten sam, ale musisz stymulować ja pośrednio, na przykład przez wargi sromowe. Często coś, co jest na początku brutalne, potem może być akceptowane, jak już będzie odpowiednio podniecona (np. bardzo mokra). Prawdą jest, że większość kobiet potrzebuje być dobrze podniecona, zanim będzie można pieścić łechtaczkę.

Jej krocze

Krocze, to obszar pomiędzy waginą a odbytem, jest bardzo wrażliwy i często pomijany. Jest z podobnej tkanki jak wargi sromowe, więc ma wiele zakończeń nerwowych. Do tego dochodzi element intymności, który może podniecić kobietę. Niektóre dziewczyny boją się, lub brzydzą pieszczotami analnymi, w takim przypadku zapewnij ją, że nie zrobisz nic, czemu mogłaby być przeciwna. Nie jest to zwykle eksponowana część ciała, dlatego ona będzie czuła, że daje Ci specjalne przywileje, co może być podniecające. Obszar ten, jak i inne dotąd omówione, jest wrażliwy, zacznij od delikatnego dotyku i odczekaj chwilę, aż dziewczyna będzie pobudzona. Możesz użyć trochę sztucznego lubrykantu, lub olejku do masażu.

Jej pośladki

Gotowy do zejścia niżej? Sporo kobiet lubi, gdy poświęca sie uwagę ich pośladkom. Możesz wywierać większy nacisk, niż mógłbyś wywrzeć na piersi. Nie jest to obszar tak wrażliwy jak łechtaczka, czy sutek, więc możesz je gnieść i ściskać. Spędzając dużo czasu przy jej pupie, dasz do zrozumienia, że ta część ciała Ci się podoba i możesz sprawić, że będzie się czuła bardziej komfortowo.

Jej krzyż i plecy

Nie popełniaj błędu, zatrzymując się tylko przy jej piersiach w drodze na dół. Ona się tego spodziewa. Zaskocz ją i powiedz, żeby się położyła na brzuchu i masuj jej krzyż. Oprócz tego, że zawiera dużo zakończeń nerwów, krzyż ma również punkty, w których kumuluje się stres. Masując tą część ciała nie sprawisz jej takiej przyjemności jak ssąc sutek albo łechtaczkę, ale i tak sprawisz jej przyjemność i uwolnisz od stresu. Co więcej, możesz w ten sposób ułatwić jej pobudzenie poprzez zwiększenie przepływu krwi do miednicy. Zacznij od stabilnego, średniego naciskania palcami, a gdy jej się spodoba, przejdź do głębszego masażu. Nie zaszkodzi też sypnąć kilkoma pocałunkami. Jedna technika, której się uczyliśmy, zazwyczaj działa bardzo dobrze z masażem; podczas masowania, zrób minutową przerwę i zacznij całować jej szyję, potem delikatnie zjedź językiem po jej kręgosłupie. Teraz możesz kontynuować masaż, albo przejść do rzeczy!

Jej palce

Trochę kreatywności podczas seksu nie zaszkodzi. Oto rada: spróbuj ssać jej palce podczas gry wstępnej albo stosunku. (Łatwe, gdy jesteś artystą cyrkowym. Z palcami u nóg podczas stosunku może być ciężko, ale na pewno dasz sobie radę z palcami u rąk). Palce są bardziej wrażliwe, niż to sobie wyobrażasz i duża część mózgu odpowiada za wrażenia dotykowe z palców. Delikatne całowanie, albo namiętne ssanie, szczególnie połączone z wrażeniami jakie zapewniasz jej w genitaliach, może być bardzo zmysłowe.

Inne wrażliwe miejsca miejsca

Tu możesz wykazać się kreatywnością. Spróbuj czule całować jej tylną część kolan, wewnętrzne części ramion i ud, dłonie. Kobiety kochają, gdy te miejsca są całowane, lizane, dotykane (bądź ostrożny, te miejsca są z bardzo delikatnej tkanki). Delikatna stymulacja jest zazwyczaj bardziej podniecająca niż ostre pieszczoty. Wiele osób nie wyobraża sobie, że wodzenie językiem po wewnętrznej części ręki może być erotyczne. Musimy przypomnieć, że skóra to największy organ; jest wiele miejsc do odkrycia, więc zaczynajcie!

też nie wiem skąd to

Specjalista -
 
Gosia_p
 Wysłana - 7 lipiec 2004 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawy artykul
sog za niego i za te pozostale tez

a co do tych innych stref erogennych
to zgadzam sie z dlonmi i tylnia czesc kolan
no i jeszcze kark (bo chyba nie bylo o nim mowy pry pleckach)

Ekspert -
 
aguś_1
 Wysłana - 7 lipiec 2004 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki

ps.jak dla mnie to kark jest najważniejszy

Specjalista -
 
OLcia w-w
 Wysłana - 18 sierpień 2004 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czemu takie istotne tematy giną gdzies posrod tych srednio istotnych. Odswiezam, czytajcie i bierzecie sobie do serca !!
_______________________________
 


to je na piču .

Specjalista -
 
VLAD.IV
 Wysłana - 18 sierpień 2004 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

A no właśnie... naprawdę spoko art... tylko, że raczej panie powinny się wypowiedzieć najpierw...
_______________________________
 
Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
 
agressor
 Wysłana - 18 sierpień 2004 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

kurde to ja dobry jestem bo wszystko pieszcze
_______________________________
 
"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

 
michal2020
 Wysłana - 18 sierpień 2004 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy pieści tak jak umie

_______________________________
 

..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..לחרחר ריב

 
Zawodny
 Wysłana - 20 sierpień 2004 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

sog za temat, mam nadzieje ze wejdzie
_______________________________
 
wixa:-}

Znawca -
 
aguś_1
 Wysłana - 20 sierpień 2004 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

cieszę się że wam się podoba , czasem warto przejrzeć poprzednie strony bo tak jak powiedziała Olcia to czasem giną tam ciekawe tematy, tak więc szukajcie

Zawodny odbijam

Zmieniony przez - aguś_1 w dniu 2004-08-20 23:53:11

Specjalista -
 
misiek2060
 Wysłana - 6 styczeń 2005 01:21      [zgłoszenie naruszenia]Dużo mądrych słówek....

 
patriot
 Wysłana - 6 styczeń 2005 07:33      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm ja bym dodal jeszcze wewnetrzna strone ud... Moja laska np jest wyjatkowo wrazliwa na pieszczoty w tamtym miejscu. Wogole jak tak pomysle to duzo nie zostalo miejsca na kobiecym ciele ktore nie byloby strefa erogenna... :)
Ale jak dla mnie to z tych takich mniej "popularnych" to chyba cala szyja i skora glowy wygrywa...w szczegolnosci miejsce za uszami gdzie skora jest najciensza i najbardziej wrazliwa na dotyk.
Noi chyba jeszcze podbrzusze :)
_______________________________
 

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strefy erogenne kobiet

Strony: 1 2 3