FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 392 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Strife : One Truth - Inner Struggle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strife : One Truth - Inner Struggle"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

imperfection seems to have gotten the best of me. i beat myself down in this
frustration. in unreal aspirations- never alownig progressions to begin- sights
set so far ahead. missing the start i fall once more. i must try one step at a time.
facing the path alone, i will begin again. i will begin again. ostacles come from
within. sometimes so strong you must wait. take the time to catch your breath.
face the path alone and begin again... begin again. never let yourself go astray!
making a change will take some time. but you`ve got the time, you`ve got the time.
face the path alone- begin again! face what is there- what is there. i must realize
what is there, face, confront and never give in. i msut try one day at a time. facing
the path alone, i won`t let it win.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Strife : One Truth - Inner Struggle

Warto przeczytać: Who : Helpless Dancer | Who : How Can You Do It Alone | Who : How Many Friends | Who : However Much I Booze | Who : I Am the Sea | Who : I Can See for Miles | Who : I Cant Reach You | Who : I Dont Mind | Who : Im Free | Who : Im One | Who : Imagine a Man | Who : In a Hand or a Face | Who : Is It in My Head | Who : Its Hard | Who : Its Not True | Who : Its Your Turn | Kielc | syndrom pisdy | parówki | masa | zastrzyk antykoncepcyjny | zastrzyk antykoncepcja | rodzaje systemA3w | Magdalena Mazur | liga mistrzów | liliana147 | filmweb | chamskie antysemickie rasistowskie vol 1 | na jeźdca | amfetamina dożylnie | mam 17 lat jestem za niski | kruciaki show | szkoła policealna | ostr hades gaos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.