FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4885 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Strzelające kolana... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Strzelające kolana..."   

WojTAS7
 Wysłana - 20 lipiec 2009 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mam to samo

Byłem u lekarza, mowie ze strzelaja mi kolana przy przysiadach i ze czasami boli mnie jedno/albo oba w bocznych czesciach kolana (chyba) a debil wypisał mi glukozamine na recepte (mimo iz nie jest --- debil yebany) i powiedział "boli, bo boli" ---- kurvishon jeden a na koniec stwierdził, ze ludzie w wieku 18 lat raczej nie waza 100 kg co powoduje moje problemy (po*** , bo mam 90 kg wagi przy wzroscie 180 cm )

Ogolnie to

Do ortopedy jakiegos dobrego trzeba isc i najlepiej prywatnie, a nie jak ja czekałem 3 miechy na ta durna wizyte

pozdrawiam autora tematu

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2009-07-20 23:00:59

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2009-07-20 23:01:27

"Sometimes things happen that are just out of your control"
[http://www.insomnia.pl/%5BKupony%5D__WojTAS7__Theoretical_bets-t662556.html]
[http://www.insomnia.pl/Moje_przewidywania_typerskie-t653504.html]

Street90
 Wysłana - 20 lipiec 2009 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

jest maść na to na bank bo mi lekarz ją przepisał
była robiona na zamówienie

a bolały mnie po treningach skoczności i kondycyjnych...

Znawca -

dumad
 Wysłana - 20 lipiec 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

mi też strzelają bardzo często i ze względu na moją pracę kilka razy dziennie
jeżeli jej bolą w wieku 25 lat to trochę zaczynam się bac że mogę miec taki sam problem
a ogólnie to chyba łąkotki tak strzelają, mogę się mylic no ale miałem operację na kolano i to jest to samo uczucie gdy mi pękło

coraz mniej dobrych lekarzy jest

Wieś nigdy nie śpi! Wieś się nie budzi!
możesz do nas wpaść lecz nie wkurwiaj ludzi!

daesung
 Wysłana - 21 lipiec 2009 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

tez tak mam od kiedy mnie samochod potracil
strzelaja przy przysiadach czasami

tunczyk :D

Znawca -

masvidal
 Wysłana - 21 lipiec 2009 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

mi tez strzelaja w kolanach chyba nie znam osoby ktorej cos nie strzela. niby sie mowi ze to kosci strzelaja ale na pierwszym roku facet od wf-u mowil ze to "torebka stawowa sie odkleja od stawu" nie wiem czy sa na to jakies leki

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

hemi_V12
 Wysłana - 21 lipiec 2009 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jedz galaretki, golonki, dużo MASŁA (nie żadne margaryny). Powinno pomóc ale nie mówie, że przejdzie.

@ni@
 Wysłana - 21 lipiec 2009 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuje wszystkim za rady :P na pewno się przydadzą jeszcze raz wielkie dzieki

"W życiu piękne są tylko chwile..."

ciekawa17
 Wysłana - 21 lipiec 2009 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

mi znowu kostki w stopach strzelają dlatego rzadko nosze wysokie obcasy bo mi samej śmiać sie chce jak postawie krok i trzask słychać
ortopeda i ewentualnie jakieś ćwiczenia bo to od przemęczenia stawów..
miałam tak jak za dużo treningów siatkówki miałam bo duze obciążenie stawów skokowych

@ni@
 Wysłana - 21 lipiec 2009 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to miałam takie szczęście w sylwestra ze skręciłam kostkę ;/ [byłam jeszcze trzeźwa] ;D Ale nie wiedziałam co mi jest dokładnie... no ale wybrałam się do lekarza... w marcu ;D Dostałam mega opierdziel od lekarza ;/ i już do konca zycia mam przeje*** ;/ więc polecam wizyty u lekarza ale nie czekajecie na nie zbyt długo ;D ;P

"W życiu piękne są tylko chwile..."

dumad
 Wysłana - 21 lipiec 2009 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

dużo żelatyny trzeba jeść

Wieś nigdy nie śpi! Wieś się nie budzi!
możesz do nas wpaść lecz nie wkurwiaj ludzi!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Strzelające kolana...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Problem z nadcisnieniem | Okulary na recepte ?? | żyły | Przepuklina - jak z nią kiedyś było? | wyrostek robaczkowy | Terapie Naturalne | zęby zęby | kolana | zatrucie pokarmowe | poparzenie języka | Ziarniak | Najlepszy środek przeciwbólowy | celiakia | Lekarza!!! | Korzonki - chyba? | Tabletki antykoncepcyjne vs. okres | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.