FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1470 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Strzelanie z wiatrówki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strzelanie z wiatrówki"   

esik
 Wysłana - 30 maj 2009 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Boss ma bana, więc zakładam dla Niego

Witam

Z jakiś miesiąc temu była impreza ktoś przyniósł wiatrówkę i na***ani wpadliśmy na "świetny" pomysł postrzelania przez balkon z niej. 3 strzały oddane w tabliczkę szanuj zieleń na trawie dzielącej dwa bloki, pech chciał że ktoś zadzwonił po policję wpadła ochrona z policją spisali coś tam o sądzie mówili ale nie czaiłem zbytnio. Wczoraj wpadł sąsiad i zeznał że coś z ochroną gadał i podobno mam mieć sprawę w sądzie bo jakaś kobieta się przestraszyła ale podobno to ten ochroniarz założył, nie wiem dokładnie o co chodziło bo mnie przy tym nie było tylko siorka.Co za to grozi? I czy powinienem dostać jakiś kwit czy dopiero wezwanie na sprawę?

Pzdr
Boss-man

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 30 maj 2009 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli ta kobieta stwierdzi że strzelano do niej.
to z art. 160 Kodeksu karnego- narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

SmyczaNS
 Wysłana - 31 maj 2009 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Boss-man pozdrow kolege

Ja yebe co za idiota bierze wiatrowke na impreze gdzie alko bedzie...

xeo151
 Wysłana - 31 maj 2009 17:13       [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie strzelałeś do żadnej osoby gówno ci zrobią bo strzelanie to najwyżej wykroczenie.

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Strzelanie z wiatrówki

Warto przeczytać: Czy w Polsce mamy kapitalizm??? | specjalizacje | ?????????? Gdzie mozna zrobic kurs maklera ?????????? | Co robic... | UMOWA ZLECENIE... palca na zwolnieniu..? | Stowarzyszenie ale zwykłe | operat szacunkowy | co mozna zrobic??? | Jak założyć kościół w Polsce ? | STATYSTYKA | Dziedziczenie gruntów rolnych | Nabycie praw do spadku; step by step request | kanar placic czy nie | Jak napisać ??????? | oszuści czy dobroczyńcy MLM | Świadectwo? | zakochałem sie w byłej dziewczynie znajomego | 69Mlody69 | kłąd | laski disco | srs audio sandbox | błona dziewicza | bIJOU567 | Deivid22 | czarny rambo | don quitex | McEcoAkaOrd | kości biodrowe | biodra | dni niepłodne | nauczyciele | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.