FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 773 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Studenci zagraniczni na stancji a meldunek w urzędzie miasta. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Studenci zagraniczni na stancji a meldunek w urzędzie miasta."   

wiszi88
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 11:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cze.

Jak w temacie. Interesuje mnie czy studenci zza granicy uczący się na polskich uczelniach potrzebują zameldowania w polskim urzędzie. Przyszły dzisiaj z rana do mnie takie dwie i się pytały o to a wręcz wymagały

Możecie coś poradzić olać czy iść do urzędu i pytać dalej?

INSOMNIA
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 12:12       [zgłoszenie naruszenia]

Art. 2. Osoba przebywająca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązana wykonywać obowiązek meldunkowy określony w ustawie.

ustawa o ewidencji ludnosci i dowodach osobistych.

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2010-09-13 12:12:15

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Studenci zagraniczni na stancji a meldunek w urzędzie miasta.

Warto przeczytać: Zwolnienie L4 w czasie urlopu | zwrot podatku | Badanie krwi. | Rozliczanie z US | Jazda kosiarką po alkoholu | Negowanie holokaustu <kara> | przewozenie tytoni do francji | Pobicie, doradzcie laikowi | Allegro - wysyłka bez potwierdzenia nadania | Legitymacja a kanary | przekwalifikowanie na dzialke budowlana | Zwolnienie z akcyzy | REGON - co powinnienem zrobic jezeli nie otrzymalem zgodnie z ustawa w 7 dni | licencja na markową odzież | Czy urlop za rok przechodzi do drugiego pracodawcy??? | Konto w banku dla | farage | nigel | nigel farage | kukulka | od studium generale do szkoły głównej | kable rozruchowe | koty | foch | eliksir | of legends | sqzi diss | gitarze | dancewicz | auta | mosiądz | Azzaro Chrome | steczkowska | zaburzenia zachowania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.