FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 887 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Studia OPOLE 
[powiadom znajomego]    
Autor "Studia OPOLE"   

SlipBoro
 Wysłana - 9 sierpień 2008 11:29       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'NASZE SZKOŁY'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przez przypadek dostalem sie do tej szkoły.....Ponieważ nie dostałem sie na AON . Do opole mam 584km wiec troche ciężko jest mi zalatwiac sprawy zwiazane ze studiami....Ale do rzeczy :

Poszukuje jakiegos pokoju do wynajecia , albo osob który by chciały wynajac ze mna pokój ... Moze wasi koledzy/koleżanki równiez poszukują stancji ... POmOcy .

W tej sprawie prosze pisać tutaj , lub na gg( 5142959 )

Kryzbi89
 Wysłana - 21 sierpień 2008 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

akademika nie ma ??

%-)

xxBARANxx
 Wysłana - 21 sierpień 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy Pwsz w Nysie nie ma darmowego zakwatrowania... Moze dało by wtedy jakoś ugadać. A z Nysy do Opola to juz bliżej

Raniel
 Wysłana - 22 sierpień 2008 07:42      
 Usunięta przez Skarbowy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Studia OPOLE

Warto przeczytać: Super telfonik za małą kasę | Spodnie WRANGLER. Jesteś na tyle odważny? :> | Kia Besta 2000r Diesel maly przebieg 10 tys zl | czacha dymi | 2 laptopy | Kupie BMW e30!! | !!!prezentacje j. polski!!! | sprzedam aparat olympus c-160, nówka. | [ALLEGRO] 2 ERICSSONy T65 i OLYMPUS C-160 | [Allegro] spodnie - bojówki | Farby/ki UV, fluorescencyjne | SIEMENS C75 ZA GROSZE | Kupie Nikona | [Kupie] Jeansy-rurki | Sprzedam motorole V3i | Reebok Classic Gold | pijana | tato | dracula prawdziwa historia | dracula | Chamskie vol 14 | lewashby | dracula prawdziwa historia | nauczycielka spodnica | pod spodnica | ukryta kamera | richardson | god of | aparat zeby | laserowa korekcja | krzywe zeby | aparat na zeby | Ma??,gorzata Werner | policjant | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.