FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2563 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Studia - wychowanie fizyczne i wada wzroku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Studia - wychowanie fizyczne i wada wzroku"   

Nardi24
 Wysłana - 10 maj 2015 16:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć. Nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem ten temat. Zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów na kierunku wychowanie fizyczne na AWF w Krakowie. Mam wadę wzroku (krótkowzroczność o mocy -2.5 na obu oczach) Chodzę w soczewkach.
Martwię się tym, że słabo widzę bez soczewek i może mi to szkodzić na studiach podczas różnych zajęć, np w trakcie pływania. Czy ktoś z Was może studiuje wychowanie fizyczne i ma wadę wzroku?

chucknoris
 Wysłana - 12 maj 2015 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Za komuny nie zostałbyś przyjęty. Teraz wada wzroku nie stanowi problemu

GB
 Wysłana - 14 maj 2015 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

A pływasz w ogóle i Ci to przeszkadza czy tylko przykład teoretyczny? Osobiście nie sądzę aby 2.5 dioptrii było problemem, natomiast jeśliby się tak okazało to jak kolega wyżej wspomniał komuna już minęła i w sklepach mamy wszystko... jak np. korekcyjne google do pływania.

Poza tym chyba niewiele jest sytuacji/sportów gdzie musiałbyś zdejmować soczewki... sporty walki na czas sparingu ewentualnie, ale z takich bardziej popularnych to nic mi nie przychodzi do głowy.

chucknoris
 Wysłana - 31 maj 2015 10:06       [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi mi o dostępność do soczewek itp tylko o to, że teraz każdego biorą z łapanki. Ważne żebyś przepłynął 50 metrów na testach sprawnościowych. Teraz ten kierunek (jak większość) wypuszcza w świat bezproduktywnych tumanów w ilości 200 sztuk rocznie praktycznie z każdej "uczelni" . Nie mówiąc o tym, że część teraz 99% tych psich synów miała zajęcia z anatomii jedynie w oparciu o podręcznik, a po dwóch godzinach od zajęć dalej nie potrafią wymienić prostowników stawu kolanowego o wymienieniu przyczepów mięśni odpowiadających za wyprost w stawie nie wspominając. Niech giną

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Studia - wychowanie fizyczne i wada wzroku

Warto przeczytać: Jakies studium-kazda porada mile widziana :) | Plan do oceny %-) | Poprawka matury | Odbiór świadectwa bez zwrócenia legitymacji | Katowice Ang | Jevbana poprawka ;/ | Co byście poradzili? | czyja to zasługa? | Drugi język obcy zaliczenie | niejasności w przedmiotach na kierunki | SGGW-rekrutacja | koszt zaocznych gliwice | Pytanie o szkołę policealną. | Co możesz powiedzieć o WSB odział w Chorzowie | Kurs przygotowawczy? | Pytanie o studia techniczne | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.