FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7528 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Studia dzienne w wieku 22 lat 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Studia dzienne w wieku 22 lat"   

spierdolia
 Wysłana - 18 styczeń 2014 12:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Strasznie mnie to zadręcza, że podjąłem studia wieku 22 lat. Wkurza mnie to, że mając tyle lat nic jeszcze nie osiagnąłem. i nie mam roboty. Wszyscy moi znajomi mają prace, zarabiają a ja taka pipa siedzę na rodzinnym ****idołku i biorę pieniądze od rodziców

Vayo
 Wysłana - 18 styczeń 2014 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

a po chój pracować na studiach?żeby zarobić 500zł na miech pracując po nocy na magazynie?to już lepiej wyjechać na 2 miechy w wakacje do roboty za granicę i przywieźć 2x więcej niż tutaj przez cały rok.No ale każdy orze jak może

FastDiesel
 Wysłana - 18 styczeń 2014 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

masz mozliwosc to studiuj
byle nie kierunek bez ktorego i tak mozna zostac kelnerem

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

maciej8222
 Wysłana - 18 styczeń 2014 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ucz się może stypendium dostaniesz ja dostaje 300zł, więc na imprezki mi styka, do tego w wakacje przytuli się z 3k + mały hajs od rodziców i jakoś kompleksów nie odczuwam, że ziomale, którzy za******lają na widlaku mają więcej ode mnie.

WojTAS7
 Wysłana - 18 styczeń 2014 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Temat mnie roz*******ił.

Nawet w wieku 25+ warto studiować, jeżeli to jakiś fajny, perspektywiczny kierunek.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 18 styczeń 2014 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Moja rada - nie czytaj tego forum, bo będziesz się czuł jeszcze gorzej - uciekaj, póki jeszcze możesz i najlepiej zablokuj w przeglądarce tę stronę

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Misamee
 Wysłana - 19 styczeń 2014 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

WojTAS7 mówisz 25+. czyli 27 kiedy skoczy się studia w wieku 32 lat, to nie jest nic dziwnego? To nie jest za późno na zaczynanie od początku? Serio pytam, człowiek mądrzeje z wiekiem

Vayo
 Wysłana - 19 styczeń 2014 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież można iść na zaoczne i w międzyczasie pracować,nic dziwnego w tym nie widze.Gorzej jeśli ktoś w wieku 27 lat niczego nie osiągnął i właśnie wybiera się na studia dzienne.Życie raczej rzadko pisze scenariusze jak w American Beauty,zwłaszcza w PL

worldwar
 Wysłana - 19 styczeń 2014 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 28 a dopiero co zacząłem studia więc wiem co czujesz :D
No ale ja całkiem nieźle zarabiam od ok. 8 lat i mam za sobą już inne studia ;>

I <3 D&B & green tea.
--------------------

spierdolia
 Wysłana - 19 styczeń 2014 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi mi o to, że jestem na dziennych studiach. A ciężko znaleźć robotę, a co dopiero na 1/4 czy 1/2 etatu. Dużo moich znajomych jest w dużej mierze nie jest już uzależniona finansowo od rodziców. Mogą za swoje pieniążki kupić sobie ciuchy etc a mnie ****a głupio tak iść wszędzie z ojcem, który ma *******ca na punkcie płacenia kartą. Bo mi jej nie da :/

szczypek90
 Wysłana - 19 styczeń 2014 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ty mas problemy z rodziną, a nie studiami. Pracowałeś już kiedyś, kiedykolwiek? Co robiłeś pomiędzy maturą a pójściem na studia?

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Studia dzienne w wieku 22 lat

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: dylemat na temat matury, nie nowość co? :P | dziennkikarstwo vs. ochrona środowiska | adwokat czy prokurator?? | Co mozecie powiedziec o Wydziale Ekonomicznym UG? | Lublin i Olsztyn - uczelnie, wasze opinie | kolokwium | Jak radzić sobie z nauczycielem. | Matura-matematyka | Przelicznik Giertycha skrzywdzi dobrych uczniów | cwiczenie ?! | Realizacja dźwieku i tym podobne - gdzie na Slasku ? | pomysl na studia | praca po historii, kulturoznastwie, politologii? | Gdzie studiować socjologie w Krakowie ? | Uczelnia dla kolegi. | Konkurs wiedzy o UJ | Porter?wka | czy moja b?ona pek?a | pierwsza mi?o?? | uk ad zamkni ty | ch opaki do wzi cia | czy ona jest w ci zy | lekkoatletyka dla niepe nosprawnych | zdjecia nago | potwór z loch ness | wanna | Danny2410 | sakramenty | moli | DjTiesto | on mnie nie chce | rpk | gimper | lesine | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.