FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 305 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Studia magisterskie szef ochrony Kraków 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Studia magisterskie szef ochrony Kraków"   

model_tsw
 Wysłana - 21 wrzesień 2016 20:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam ;)
Od kilku lat pracuje w branży ochroniarskiej, mam ukończony licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego, oraz tytuł kwalifikowanego pracownika ochrony i pozwolenie na broń. Jestem młodą osobą i chciałbym kontynuować edukacje. Chciałbym w przyszłości być szefem ochrony, jednocześnie próbować dostać się do służby więziennej i policji. Chciałbym studia które premiują mnie i do policji i na stanowisko szefa ochrony. Myślałem o administracji na Fryczu - wiem ze mnie będziecie yebać ze kupuje sobie wykształcenie.

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 22 wrzesień 2016 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zatrudniamy szefa ochrony do pilnowania placu budowy, to bardziej sie liczy, zeby byl gruby i mial psa, niz jakas pseudoedukacja.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Lynn66666
 Wysłana - 22 wrzesień 2016 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

.........i grupe inwalidzką pewnie

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

kochamMMA
 Wysłana - 23 wrzesień 2016 00:45       [zgłoszenie naruszenia]

pośmialiśmy się już wystarczy.
ma ktoś jakąś realną wiedzę na ten temat ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Studia magisterskie szef ochrony Kraków

Warto przeczytać: Am gdynia | studia po których będzie praca | Zarządzanie Projektem, podyplomówka, Kraków | WSZiB w Krakowie - Informatyka - lub jakaś inna uczelnia? | Licencjat a mgr | Studiowanie 2 Kierunków... | Pyt do studiujących m.in resocjalizację:) | STUDIA pytanie | Jak ostatecznie zdecydować o wyborze studiów? | średnia stypendialna, pytanie | ASP / Politechnika | Drugi kierunek studiów płatny? | Religia - Brana pod uwagę do liceum? | WSPA Lublin - jest ktoś? | Prawo zaoczne UJ , proces rekrutacji krok po kroku , prosze o pomoc. | kredyt studencki a zmiana uczelni | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.