FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3192 razy ¬

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Studia prawo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Studia prawo"   

bubax
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 21:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam takich pare pytań dotyczących studiowania prawa, a dokładnie w warszawie... jakie uczelnie polecacie i jak trudno jest się dostać.

[***********/yhpf9t] kliknij dla mnie;]

INSOMNIA
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 09:54      [zgłoszenie naruszenia]

UW i sama po tegorocznych "przezyciach" zwiazanych wlasnie z rekrutacja na ten kierunek wiem jak trudno sie dostac. nie ma co sie ogladac jakies olimpiady, zeby miec po 100pr z reszty po 90% juz w skrajnym przypadku nie mniej jak 85% i zdawaj wszystko na rozszerzonym(sama zrobilam blad, ze odpuscilam sobie angol rozszerzony i to mnie "usadzilo"). jak nie zawsze zostaja wieczorowe, ale w warszawie taka roczna przygoda kosztuje 7200zl(ja poszlam tak do lodzi i jest "tylko" mala roznica bo 5400 za to samo) plus kazdy wie jaka warszawa jest droga w utrzymaniu.

Skarbowy
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jest jeszcze parę prywatnych uczelni. W zasadzie o dość wysokiej renomie tyle, ze opłaty na nich są wysokie. Kuć też trzeba sporo.
[http://www.ewspa.edu.pl/]
[http://www.wship.edu.pl/]
[http://www.wspiz.edu.pl/]
[http://www.wszim.edu.pl/]

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2006-09-05 14:07:17

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

bubax
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

kle0_: a ile w tym roku był próg na UW?
i jesli wiesz tez to ile był prog na dziennikarstwie?

INSOMNIA
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

haha tak sie sklada, ze na dziennikarstwo tez tam skladalam. zaloguje sie na swoje konto(o ile jeszcze je mam) i sprawdze.

poczatkowo prog na prawie 287 punktów , ale ostateczny wyniosl-275,1
dziennikarstwo-392

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2006-09-05 17:29:00

bubax
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

a mogła bys napisac jeszcze jak mniej wiecej wyglada rekrutacja i czy warto probowac?
domyslam sie ze zdawałas historie i wos?
i w jakiej szkole teraz jestes?

INSOMNIA
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

zdawalam wos i histe rozszerzona, glupio zrobilam, bo nie zdawalam angola na poziomie rozszerzonym no i mozna powiedziec, ze to mnie usadzilo... ;/ na tych kierunkach nie jest brany pod uwage polak ani ustne przedmioty. rekrutacja- rejestrujesz sie na stronie uw. po zalogowaniu wybierasz kierunki ktore cie interesuja, oplacasz je, wpisujesz wyniki matury(badz jesli nie zastrzegles danych oni sami to robia) i czekasz na wyniki jesli sie dostales dowozisz papiery i zostajesz studentem. ja bede na uniwersytecie lodzkim kierunek prawo.

bubax
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

olkej... dzieki za wszytsko... bede próbował;]

a dużo pkt z matury miałas?

INSOMNIA
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

w skali kraju napisalam bardzo dobrze, ale widac niewystarczajaco co to znaczy bardzo dobrze w skali kraju znajdziesz na [www.cke.edu.pl] 7,8,9 przedzial "ocen" ;)

bubax
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze mam 3 tygodnie na zastanowienie to musze cos wymyslic... boje sie ze tam sie nie dostane...

INSOMNIA
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze mozesz startowac na inna uczelnie. tyl, ze pamietaj bierz wszystko na rozszerzonym, bo ja sie bardzo "przejechalam" na braku rozszerzonego angola pomimo wcale nie nalezacych do najgorszych wynikow. a dwa to kuzyn, ktory jest wykladowca na AM w gdyni przedstawil mi jak wyglada nabor na prawo na UMK od strony jego kumpli, ktorzy rzadzili przy rekrutacji- jesli ktos ma "idealne" wyniki dostaje sie, bo musi inni jak kto lepije posmaruje, ewentualnie znajomosci(sama gdybym sie wczesniej odezwala, a nie po zakonczeniu rekrutacji mialabym tam pewne miejsce). ot cala polska. zycze powodzenia i skup sie przede wszystkim na maturze nie na swiadectwie ze szkoly.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Studia prawo

Strony: 1 2 3 4 5