FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10649 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Stukanie w uchu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Stukanie w uchu"   

Sputnik_27
 Wysłana - 27 marzec 2008 21:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam taki problem, chodzi o stukanie w uchu, To tak jakby odgłos tętna w głowie tylko 3 razy szybciej. Najczęściej pojawia się gdy wypije browarka ale nie tylko. Dodam, że jest to bardzo uciążliwe. Co to może być?
Proszę o pomoc i dziękuję z góry za odpowiedź.

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 29 marzec 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Czasami slysze takie stukanie jak jestem chory/podziebiony. Naprawde denerwuje;/

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Znawca -

raf39z
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie mam takie stukanie od kilku dni , napisz proszę czy sobie z tym poradziłeś i jak

raf

Boozer
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

idź do laryngologa na czyszczenie uszów. Bezbolesne.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 12:01       [zgłoszenie naruszenia]

stres, niedobor magnezu, to jest to samo co drganie np. powieki, lykaj jakis aspargin i z zcasem pzrejdzie

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Stukanie w uchu

Warto przeczytać: Bilans lekarski w liceum. | jaka mam szanse ze jeszcze urosne ?? | Ból żeber, pod żebrami lewa strona | PUCHAR DONA 17.01.11 | źle się czuję | Kolka... | Różyczka | Zapach ;/ | Wrastanie paznokci? | problemy z nerwami | Przerzedzona czupryna | Zapach tak jakby nie z ust | Jelita | Bolące Udo | grupa krwi a dieta | Chory 3 raz w krotkim czasie | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.