FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1694 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Stymulus [niem.] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stymulus [niem.]"   

aidaho
 Wysłana - 24 marzec 2008 18:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

am problem, wielki problem... musze odpowiedziec na 7 pytan, z czego na 2 odpowiedzialem, ale pewnie zle... jest to cw z Alles Klar 2b A26/19
2.Was für ein Thema wird mit diesem Material angesprochen?(tego pytania nie rozumiem).
4.Wodurch ist die Umwelt bedroht?
5.Auf welche Weise kann man Energie sparen?
6.Was tust du persönlich für die Umwelt?
7.Wie beurteilst du die Tätigkeiten/Handlugen von Greenpeace?

z gory dziekuje za pomoc.

aidaho
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Troche wytezylem swoje szare komorki i takie cos stworzylem, czy dobrze czy zle tego nie wiem, ale chcialbym zeby ktos poprawil moje bledy :
Odpowiedz na 4 pytanie : Die Umwelt ist von die Menschen bedrohen. Die Menschen verunreinigen im eigenen Stadt, im Park und im Haus. Sie nicht die Mulle vosortieren.
Odp. na 5 pytanie : Die Leute kann man Energir sparen, das ist sehr umweltfreundlich z.B. : unnotiges Licht ausschalten, alte Fenster und Turen dichten, energiesparedne Gerate kaufen und die Raume richtig luften.
Odp. na 6 pytanie : Fur die Umwelt vorsortiere ich die Mulle, schalte unnotiges Licht aus und kaufe energiesparende Gerate.
Odp. na 7 pytanie : Greenpeace ist sehr wichtig fur die Umwelt. Sie ist umwetlfreundlich. Sie hilft die Tieren und die Pflanzen. Greenpeace beschutze die Wald, Urwald, Ozean. Sie gegenuberstelle die Ingenieurwesen genetischen. Ich stehe die Greenpeace aus.
Prosze o pomoc w pytaniu 2
z gory dziekuje.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:29       [zgłoszenie naruszenia]

Co do drugiego pytania to chodzi o to mniej więcej: "Co możesz powiedzieć na ten temat przy pomocy dostępnych materiałów"<zakładam, że tam masz coś-jakieś obrazki, tabele itp.>

A do reszty to na szybko przejrzałem i popraw to "vorsortieren" na zwykłe "sortieren".

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Stymulus [niem.]

Warto przeczytać: zdania, prosze o pomoc, pilne! | [niem] przygotowanie do egzaminu b2/c1 | pare zdań, ważne | bardzo proszę o sprawdzenie | Pomocy zadanie z niemieckiego | prosze o pomoc | [ang]krotki opis osoby | MAłą pomoc w sprawdzeniu opowiadania z jez niem | pomozcie naprawde jestem zielony z angola ;/ | [niem] tekst do przetłumaczenie na j.polski | [fr] potrzebne tłumaczenie 2 zdań | Czas w opisywaniu obrazka | List z zażaleniem- angielski | DIALOG | 8 słow[angielski] | [niem] Tryb rozkazujący z niemieckiego | ceny mieszkaA" | kompania brci | kompania braci | pioter | dopalaczach | hans solo | dzierA?a | pizmak | piżmak | christiandeja | beblonek | osaczony | nedela | puchaty | długość nóg | K rzysek | Ambleux | zakład karny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.