FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3021 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Stypendium socjalne. Renta rodzinna. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stypendium socjalne. Renta rodzinna."   

krzys21
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 13:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam wszystkich
zwracam sie do Was, poniewaz chcialbym abyscie doradzili mi, co zrobic w takiej sytuacji.
Mam 21 lat i mlodsza o rok siostre. Stracilismy ojca. Ojciec prowadzil dzialanosc gospodarcza, mama mu jedynie pomagala w tym intersie, teraz wszystkie obowiazki spadaja na nia.
Ja studiuje, siostra rowniez. W tej sytuacji ubiegamy sie o stypendium. Tam biora pod uwage sytuacje finansowa z zeszlego roku, jednak gdy dowiedzieli sie o smierci ojca, powiedzieli, ze nie moga przyjac tych dokumentow, bo sa juz nieaktualne, wkoncu przyjeli je i wstepnie powiedzieli, ze jesli przydziela nam stypendium socjalne na podstawie tamtych danych. Kazano nam dostarczyc zaswiadczenia o rencie, akt zgonu itp.
Teraz moje pytanie, czy renta wlicza sie w dochod, tak ?
W jakiej wysokosci mozemy dostac rente i ile czeka sie na decyzje ? (poki co jeszcze nie skladalismy papierow, od smierci minelo dopiero kilka dni..)

przepraszam za chaos w wypowiedzi, mam nadzieje, ze mnie zrozumieliscie.
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Stypendium socjalne. Renta rodzinna.

Warto przeczytać: Pogryzienie przez psa | biznes plan - potrzebne na wczoraj | JAN PAWEŁ II WIELKI odszedł do Boga | BGŻ | Mam prze*** rady najlepiej policjanta | kazus :) | pytanko :P | Konferencja o Ronaldzie Reaganie (relacja na 2 stronie) | STUDENTKA | Urlop do odwolania... | porządkowanie grobów | Odwołanie | CZY CHCĄ MÓJ ADRES NA POCZCIE JAK ROBIĘ WPŁATĘ??? | Jak zarobić 48 tyś zł ? :-> | Żywność dla najuboższej ludności Unii Europejskiej... | PILNE POMÓŻCIE!!! | zdjecia nago | potwór z loch ness | wanna | Danny2410 | sakramenty | moli | DjTiesto | on mnie nie chce | rpk | gimper | lesine | zalukaj | horrorcore | przewartościowane | staszica | poseł | mądre zdania | policja bagażnik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.