FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2409 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Suche gardło - nieświeży oddech 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Suche gardło - nieświeży oddech"   

KaczyRox
 Wysłana - 2 sierpień 2010 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam taki problem, byłem miesiąc temu u laryngologa, który "wykrył" u mnie zaczerwienione i suche gardło... Przepisał mi na receptę płyn do płukania gardła, który niestety mi się skończył

Czy znacie może nazwy jakiś leków, środków które pomogą mi w nawilżaniu gardła??? Może są jakieś płyny... Dodam że piję dużo wody ok. 3-4 litry.

artogda
 Wysłana - 3 sierpień 2010 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

piwo dobrze nawilza gardlo

worldwar
 Wysłana - 3 sierpień 2010 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ale powoduje też rozwój drożdży z tego co słyszałem, wiec bankowo nie poprawia oddechu. Olej pij :)

I <3 D&B & green tea.
--------------------

KaczyRox
 Wysłana - 3 sierpień 2010 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Rzeczywiście piwo dobrze nawilża, ale nie mogę go pić średnio co 2 godz. A o picu oleju to nie słyszałem
Wyjeżdżam na wakacje (3-tygodnie) i w tym czasie będę musiał sobie jakoś poradzić. Dlatego pytam. Zaraz po powrocie idę na wizytę do laryngologa.

Czytałem coś o spray-u na suche gardło - "Glosal" może ktoś o nim coś słyszał i wypowie się na jego temat.

Amho
 Wysłana - 4 sierpień 2010 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

może guma do żucia ?

KaczyRox
 Wysłana - 4 sierpień 2010 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Guma mało co daje Kupiłem Glosal, jak na razie pomaga. Po powrocie idę do laryngologa. Dzięki za pomoc

Maestr0
 Wysłana - 4 sierpień 2010 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

"u laryngologa, który "wykrył" u mnie zaczerwienione i suche gardło... Przepisał mi"

Było lepiej poprosic o skierowanie na wymaz z gardła na posiew
A płynów do płukania gardła jest w aptece multum: np. SALVIASEPT, DENTOSEPT

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 sierpień 2010 11:01       [zgłoszenie naruszenia]

Na nieświeży oddech dobry jest cynk organiczny- tabletki do ssania.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Suche gardło - nieświeży oddech

Warto przeczytać: Jak znaleźć prywatną placówkę mającą umowy z NFZ | Krew w moczu | PUCHAR DONA 02.06.10 | Problem z Penisem | zabiegi a trenowanie | oko :(( | problem z sikaniem | Rak Płuc u młodej osoby | zapalenie pęcherza moczowego | Gęsia skórka - Co to jest | Zdawał ktoś osocze? | Problem z pachwina | Jest tutaj jakiś lekarz? | Swedzenie | skurcz? w stopie | Komary | maffefka | dancehall | runelord66 | Szermierka słowna | jak usunąć konto | Messalina | jak włamać sie na email | Włamanie na e mail | Dorota Chotecka | poradnik szlifierza | johimbina | forex | freestep | dlaczego ja | pizza | kuhnia niemiecka | smoleńsk zdjęcia | zlety i wady małej firmy transportowej | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.