FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4882 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sukces za wszelka cena...i sie doigralem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sukces za wszelka cena...i sie doigralem..."   

sfrustrow
 Wysłana - 15 maj 2005 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

kur.wa za 10 minut jade na zawody uff...ale emocje

FunkyKoval
 Wysłana - 15 maj 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

po co debilowi pokazaliscie sfd?

teraz sobie poczyta i za jakis czas wroci do koksu znowu

a jak sie bierze koksy baranie to trzeba brac z oslonkami, a potem odblok i nic ci sie kretynie niestanie

ale najgorsze w tym wszystkim jest ze tacy trenerzy prowadza tak tysiace gówniarzy

booe
biały miś
 Wysłana - 15 maj 2005 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

"a jak sie bierze koksy baranie to trzeba brac z oslonkami, a potem odblok i nic ci sie kretynie niestanie" - chyba nie zawsze

Specjalista -

nalbandian
 Wysłana - 15 maj 2005 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

no chyba koles koksował z głowa skoro ma takie rezultaty.btw-daj znac jak poszlo na zawodach

FunkyKoval
 Wysłana - 15 maj 2005 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

booe, oczywiscie ze niezawsze

kazdy ma inna watrobe, i indywidualne mozliwosci przyjecia sterodow

jeden wiecej, drugi mniej, jak wszystko w zyciu

ale jak sie nieprzegina, i na nieprzytogowany organizm niebierze dawek ktore sie wyczyta ze gdzies takie biora zawodowcy po 120kg

to jezeli to niejest jakies naprawde straszne swinstwo i z pewnego zrodla, to z naprawde duzym prawdopodobienstwem mozna zminimalizowac negatywne efekty uboczne prawie do 0

oczywiscie jezeli sie to robi umiejetnie

umiejetnie tzn pod okiem i scislym nadzorem fachowca, ale fachowca ktoremu zalezy na twoim zdrowiu a nie tylko na tym abys teraz, dzis i jutro mial super rezultaty a gowno go obchodzi co z toba bedzie za 10lat

mialem szczescie chodzic na silownie z kilkoma mistrzami polski w kulturystyce i jednym z naszych mistrzow swiata, i wiem ze ci ludzie nigdy niepolecili by mi czegos niesprawdzonego ani niedostosowanego do moich amatorskich mozliwosci

FunkyKoval
 Wysłana - 15 maj 2005 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

nalbandian, "no chyba koles koksował z głowa skoro ma takie rezultaty"

akurat nie, tym sie wlasnie roznia koksy od suplementow i odzywek ze w przeciwienstwie do powyzszych ktore trzeba stosowac umiejetnie aby przyniosly efekty, koks trzeba brac naprawde nieumiejetnie aby niedal efektow

natomiast jesli sie go bierze nieumiejetnie to pozniej sa negatywne efekty uboczne, i tylko umiejetne ich dawkowanie pozwala ich uniknac

ale do tego potrzeba zawodowca, bo tylko zawodowiec zna sie natym teoretycznie i praktycznie i potrafi przewidziec skutki ich brania jeszcze przed wzieciem koksu, i dlatego nigdy ale to nigdy niewolno sie w tym wzgledzie sluchac sprzedawcow w sklepach z odzywkami ktorzy maja interes w tym aby sprzedac towar a niezebys ty byl zdrowy

sfrustrow
 Wysłana - 16 maj 2005 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

no i po zawodach pierwsze i drugie miejsce zajelem,troche zly jestem na siebie bo moglem to wygrac ale nie wygralem przez swoja glupote i moze troche przez sedziow z drugiej strony to co wygralem to bym sie w zyciu nie spodziewal,z miejsc jestem zadowolony ale ze swoich wynikow nie bo na treningach podnosilem spoooro wiecej,lekki niedosyt jest,ale ogolnie nier jest zle to moj ostatni strt juz byl

sfrustrow
 Wysłana - 16 maj 2005 08:46     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

sfrustrow
 Wysłana - 16 maj 2005 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

rwanie wygralem, podrzut za to s******.lilem ale i tak 2 bylem,rwanie tez mi na to co moglem nie poszlo najlepiej ale wygralem wiec nie ma co plakac,podrzut przegralem przez wlasna glupote,eh niedosyt zostal,a do koksu juz nie wroce moge sobie cwiczyc ale juz tak amatorsko

czanymotyl
 Wysłana - 16 maj 2005 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopaki !! moży by tak mniej epitetów w swoją strone ! troszke kultury !

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sukces za wszelka cena...i sie doigralem...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7