FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9442 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Kulinaria
Sushi domowe 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sushi domowe"   

q2w
 Wysłana - 23 luty 2014 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jadłem wiele razy. Kolega pracował na kuchni przez kilka lat i jedliśmy u niego za grosze - 20, 30 pln... albo za darmo. Ziom robił zestawy, za które normalnie ludzie płacili pare stów.

Nie wolno łączyć tego z wódą, to na pewno

Co do smaku, to dla mnie średnie to jest. Żeby nie było, kumpel pracował w lokalu, do którego przychodzili regularnie sami japończycy pracujący w oddziałach skośnych firm.

Cena to dla mnie nieporozumienie. Trzeba być dobrze yebniętym żeby za kawałek surowej ryby, ogórka i garść ryżu płacić słone rachunki.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Diya
Zbyt Zajebisty
 Wysłana - 24 luty 2014 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

rafee która?

[zalukaj.tv/polecony,2698050/] <- KLIK

rafee
 Wysłana - 24 luty 2014 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Sake na piastów

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

lagatto
 Wysłana - 26 luty 2014 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nurtują mnie dwie rzeczy:

Jak jecie sushi? Rękami czy pałeczkami?

Dlaczego Omena zawija tą bambusową matą w 15 sek ?

q2w
 Wysłana - 26 luty 2014 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

żeby dobrze zwinąć i nadać kształt?

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

rafee
 Wysłana - 27 luty 2014 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

zeby sie wodorosty do palcow nie lepiły

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Hank23
 Wysłana - 9 maj 2014 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uwielbiam sushi, czasem jem w restauracji, a czasem robię w domu. Szczerze mówiąc to ciężko znaleźć restaurację, w którym podadzą idealne sushi, nawet te droższe knajpy często wcale nie wypadają lepiej. Zazwyczaj wcale nie mają świeżej ryby, nori jest też nieświeże i przez to gumowate, ryż bez smaku odpowiedniego, a ryba za grubo pokrojona. Raz nawet zdarzyło mi się jeść ciepłe sushi (ryż był co prawda świeżo ugotowany, no ale raczej powinien był ochłodzony przed zrobieniem sushi ;P).
W domu najbezpieczniej robić z krewetkami czy wędzonym łososiem, choć najlepsze sushi wg mnie jest ze świeżą rybą. Trzeba mieć sprawdzony sklep rybny, a dla pewności rybę można przez noc podmrozić.
Sekret to dobrze przyprawiony ryż, nie ma sensu kupować gotowych sosów do ryżu, samemu trzeba dojść do idealnych proporcji octu ryżowego, cukru i soli.
oliho - sorry, ale twój sposób na ryż to dla mnie profanacja :P Tak się nie robi ryżu do sushi.
Nie polecam też kupować produktów do sushi najtańszych, bo sushi, jakbyśmy się starali i tak dobrze nie wyjdzie.

Zuzia24
 Wysłana - 23 grudzień 2014 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja lubie sushi - wolę je robić w domu bo zwyczajnie wychodzi dużo taniej - za 80-100 pln mam porcję dla całej rodziny w restauracji zapłaciła bym 3 razy tyle.

Praw­da jest ta­ka, że im więcej mam cza­su, tym mniej robię.

martusiaza
 Wysłana - 7 styczeń 2015 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawiałam się nad robieniem sushi w domu, ale nie jestem pewna czy sobie poradzę :D czasem wolę po prostu wyjść do zaufanej restauracji...

Zapraszam na bloga - [http://www.musictrans.pl/]

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 7 styczeń 2015 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam Modest Amaro

Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sushi domowe

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: jakość jedzenia, a zdrowie | Przepis na rafaello | Lody | Kociołek bieszczadzki | Jak dlugo gotowac podgrzybki? | Jak przyrządzić kaszę?? | Przepis na nalesniki - tortille | Masło orzechowe własnej roboty, ile można trzymać w lodówce? | Krążki cebuli w ciescie | Co zrobić z boczkiem | Jadłospis z jaskini | PISTACJE??!!! | Żurek | Przepis na miecho do odgrzewania - kura swinia itp | Tortilla domowej roboty | Kuchnia molekularna. | deep web | kremuś | katarzyna kraszewska | czy 3 kuzynostwo to rodzina | noc kupały | walentynki 2014 | tribal | Basia reklama plusa | aktorka z reklamy plusa | reklama plus | lukasz stanislawoski | aktorka z reklamy plusa | typer | pytania z egzaminu na wychowawce kolonijnego | smutne piosenki | ccna | co jest po śmierci | po sylwestrze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.