FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9206 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Kulinaria
Sushi domowe 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sushi domowe"   

dobrawkak
 Wysłana - 22 styczeń 2015 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Może ktoś polecić fajny zestaw do sushi, sprawdzony, na prezent?

[http://www.studia-legnica.edu.pl/]

T_E_O
 Wysłana - 6 luty 2015 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zawsze robię ten zestaw, moim zdaniem jest OK
[ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003120002766]

vermilion7
 Wysłana - 9 luty 2015 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Hej, ale trafiłam na temat dla mnie:) Chcę kupić znajomej fance sushi zestaw, ja kompletnie w tym nie siedzę i stąd moje pytanie - opłaca się bardziej kupić coś takiego jak kolega linkuje powyżej, czy wyjdzie na to samo lub taniej, jeśli pozbieram elementy sama? I jak z jakością produktów? Nie chcę żeby prezent był postrzegany jak wzięty na szybko z półki "gotowiec", czy Wy, jako osoby "siedzące" w temacie postrzegalibyście to w ten sposób?

mistrzul
 Wysłana - 18 luty 2015 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj powalczyć o warsztaty sushi [http://www.robimysushi.pl/konkurs] Taki prezent by na pewno się jej spodobał skora jest taką fanką tego jedzenia.

T_E_O
 Wysłana - 18 luty 2015 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

To co zamieściłem powyżej to tak zwany gotowiec, w którym jest wszystko czego potrzeba do zrobienia sushi w domu (oprócz ryby i warzyw). Dla kogoś kto się na tym zna na prezent nie polecam, to jest zestaw niższej klasy. Jeżeli chcesz poskładać coś oryginalnego to przygotuj się na znacznie większy wydatek np [allegro.pl/legnoart-cobe-zestaw-do-serwowania-sushi-paleczki-i5055278497.html]

Zmieniony przez - T_E_O w dniu 2015-02-18 12:39:27

fabfab
 Wysłana - 19 luty 2015 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Zrobienie w domu jest banalnie proste, a smak pyszny, jednak czy wychodzi taniej tu już można polemizować...

[http://www.tanrayi.com.pl/]

julawro
 Wysłana - 4 marzec 2015 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

a znacie jakiś substytut sushi? Chodzi o to, że moja koleżanka jest w ciąży, więc nie może sushi jeść. Ale od jakiegoś czasu miauczy, że jak na złość to właśnie na sushi ma największą ochotę. I tak myślę, żeby jej zrobić coś w tym stylu, ale nie mam pomysłu specjalnie.

Karma wraca do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie.

Adiyoshi
 Wysłana - 4 marzec 2015 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

również uwielbiam jeśc w restauracjach, kiedyś probowalem zrobić w domu ale totalnie mi nie wyszło. od tamtego czasu ani razu nie probowalem

ActiveKa
 Wysłana - 28 marzec 2015 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Też kiedyś próbowałam zrobić sama, ale to nie to samo. Jednak jestem zwolenniczką kupowania - ale tylko w sprawdzonych miejscach:)

karpetka
 Wysłana - 16 listopad 2016 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja robiłam kilka razy. Raz kupiłam zestaw, a raz wszystkie składniki osobno. W sumie cenowo wychodzi podobnie, a osobno możesz zrobić więcej :) Bardzo fajne sushi jest z avokado i szczypiorkiem, polecam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sushi domowe

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Podwawelska | Przepis na wino z malin | ulubiona ryba | Najlepsze kuchnie,restauracje swiata! | Bliny | Jajecznica ( na kaca ? ) | Wszystkie czpisy maja w sobie wodorosty i rybe | Strogonow | Co pijemy %)) | nalesniki z USA a nasze polskie | Nasze ulubione elementy zastawy stołowej. %-) | czy po tym się rzyga? | Nasz pierwszy raz. %-) | SER Morbier - zepsuty? | Cola | Tequila | koczelada | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.