FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3832 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Suszarnie - Spoldzielnia mieszkaniowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Suszarnie - Spoldzielnia mieszkaniowa"   

JohnnyBrav
 Wysłana - 2 grudzień 2005 16:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiec musimy napisac pismo do Spoldzielni Mieszkaniowej z prosba o udostepnieniu nam suszarni w celu suszenia ubran.. suszarnie przejal jeden sasiad.. Prosze pomozcie i powiedzccie jak to mozna napisac

bede bardzo wdzieczny i jesli bedzie trzeba pomoge na sfd (suple, koks, odzywianie, trening)

Pozdro - Pauleq (sfd)

Jestem jaki jestem

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 grudzień 2005 08:17      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsze co mi się nasuwa: dlaczego suszarnie przejął jeden sąsiad?
czy suszarnia jest ogólnodostepna?
macie regulamin spółdzielni? tam powinno być określone.

jeśli "sąsiad" blokuje Wam dostęp do suszarni wbrew regulaminowi, to napiszcie, że "domagacie się umoźliwienia dostępu do suszarni" i tyle.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-12-03 08:18:33

Znawca -

JohnnyBrav
 Wysłana - 3 grudzień 2005 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki bro

pierwsze co mi się nasuwa: dlaczego suszarnie przejął jeden sąsiad?

wiesz, to bylo dawno temu (ok 10 lat) i suszarnie byly rozdawane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"..inni wtedy nie potrzebowali wiec on sobie zajal

"czy suszarnia jest ogólnodostepna?"

niestety nie jest.. klucz posiada tylko jeden lokator

"macie regulamin spółdzielni? tam powinno być określone."

regulamin ? a gdzie moge go dostac, w spoldzielni ?

"jeśli "sąsiad" blokuje Wam dostęp do suszarni wbrew regulaminowi, to napiszcie, że "domagacie się umoźliwienia dostępu do suszarni" i tyle."

ok

dzieki jeszcze raz i sog

Pozdro

Zmieniony przez - JohnnyBrav w dniu 2005-12-03 09:41:25

Jestem jaki jestem

curf
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

Każda Sp-nia MUSI mieć swój Statut - powinien go mieć KAŻDY członek Sp-ni. Trzeba zajrzeć do Statutu i na jego podstawie dochodzić swoich praw.
Cytat ze Statutu mojej Sp-ni:
"W zakresie ustalonym postanowieniami statutu, członkowi Sp-ni przysługuje: (...)
- prawo do korzystania wraz z osobami wspólnie zamieszkującymi ze wspólnych pomieszczeń i urządzeń Sp-ni oraz jej usług"

Sp-nia NIE MA PRAWA udostępnić na wyłączność jednemu lokatorowi użytkowania takich pomieszczeń jak np pralnia czy suszarnia bez uzyskania zgody pozostałych lokatorów.
Musisz mieć świadomość, że Ty płacisz za tą suszarnię!!! - opłata jest uwzględniona w czynszu. Możesz zażądać od Sp-ni, aby określili Ci jaka to jest kwota. O ile napotkałbyś ze strony sp-ni na opory w załatwieniu sprawy to uprzedź ich, że będziesz płacił niższy czynsz, a także dochodził zwrotu pieniędzy ( z odsetkami!!!) za dotychczasowe płatności.

I zapamiętaj: nie ma tu zastosowania pojęcie "kto pierwszy ten lepszy" !!!

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

ano.

curf jak zwykle wyczerpująco

Znawca -

JohnnyBrav
 Wysłana - 6 grudzień 2005 15:54       [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje Curf ..dalem soga

Jestem jaki jestem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Suszarnie - Spoldzielnia mieszkaniowa

Warto przeczytać: GIELDA POMOCY | Praca w PL | Spóźnenie z PIT-em | Kilka pytań dotyczących komornika... | Pojęcia | Do Oma :-) | Ubezpieczenie... | Przesłuchanie w innym mieście . | 2 pytanka :) | czyn korupcyjny | czy musze zeznawac? | Ubezpieczenia OC po poprzednim wlascicielu samochodu - pytanie | marihuana w czechach | Mandat po raz kolejny | piar.pl szukam artykułu | co sie dzieje z EURO? | okres | Sex wiek | wniosły dzieci z sadu | naszej klasy zdjęcia | twoja chwila prawdy | skype | joanna kulig nago | wymiana walut | wieluń | mloda polska | parkowanie na trawie | księżyc | jak uzyskac postanowienie o nabyciu spadku sprzed 10lat | pinokio | omek | ksw girls | strony podobne roksy w szwecji | motul | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.