FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1821 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Swedzenie Nog 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Swedzenie Nog"   

noq05
 Wysłana - 22 luty 2010 15:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam problem. Otóż gdy dłużej postoję, zaczynają mnie bardzo swędzieć nogi od kostek do kolan. To jest nie do wytrzymania.

XXwielkiXX
 Wysłana - 22 luty 2010 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj postać pod prysznicem.

Znawca -

noq05
 Wysłana - 22 luty 2010 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nawet myjąc się pod prysznicem jak postoje też zaczanają mnie swędzieć

Maestr0
 Wysłana - 22 luty 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.grzybica.org.pl/czy-to-objawy-grzybicy-stop.html]

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Specjalista -

noq05
 Wysłana - 23 luty 2010 10:30       [zgłoszenie naruszenia]

No ale mnie od stóp do kolan a nie stopy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Swedzenie Nog

Warto przeczytać: miesiączka:/ | ŚPIĄCZKA | Naciągniety mięsień szyi... | "tyki nerwowe" | Maksymalne ograniczenie pocenia sie | PORADY GOŹDZIKOWEJ | Komputer, wzrok itp | płyn do płukania | Do jakiego lekarze z bólem jądra? | Daltonizm/Ślepota barw | Bol brzucha, wymioty, goraczka | prostamol uno | Złamany nos bez przemieszczenia kosci oraz pęknieta sluzowka | SŁODYCZE | śledziona dodatkowa | Ospałość itp | football manager | dekold | andrzejek | budowa stawu | bob bez skorki | napisy | chora spiewa | policja rekrutacja | Uek | Podnośnik śrubowy | miała miejsce akcja gonienia | w dniu wczorajszym | rzekomo jego | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.