FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2828 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Sygna造 ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sygna造 !"   

dany77
 Wys豉na - 15 stycze 2010 21:26        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam wszystkich, nie wiem czy taki temat ju by na forum czy nie, je瞠li tak to sorry lecz jednak gdy go nie by這 to uwa瘸m ze przyda si dla wielu os鏏 ;]

Ostatnio w szkole na pewnej lekcji nauczycielka powiedzia豉 nam ze istnieje jaka psychologiczna ksi捫ka.
Zawarte s w niej informacje na temat zachowa kobiet i m篹czyzn, czyli tak w skr鏂ie po czym mo積a pozna ze kobieta leci na m篹czyzn i na odwr鏒. Czyli po kilku minutowej rozmowie mo積a wywnioskowa z zachowywania si/gestykulacji drugiej osoby czy "wpadli鄉y jej w oko" i czy mamy dzia豉 dalej czy odpu軼i i nie traci czasu.Tylko ze powiedzia豉 nam ze nie zdradzi nam wi璚ej informacji na ten temat a ciekawi niech poszukaj sobie sami.

Ma kto jakie info na temat tej ksi捫ki, jakie linki, cokolwiek ?

Adamszki
 Wys豉na - 15 stycze 2010 21:27      [zg這szenie naruszenia]

Nie wiem co to za ksi捫ka

Pozdrawiam
W豉dys豉w Bartoszewicz

patyczak00
 Wys豉na - 15 stycze 2010 21:37      [zg這szenie naruszenia]

Poradnik dla desperata

dany77
 Wys豉na - 15 stycze 2010 21:41      [zg這szenie naruszenia]

W豉郾ie ze pono to jest powa積a ksi捫ka nie jakie tam g逝poty.

FU
 Wys豉na - 15 stycze 2010 22:14      [zg這szenie naruszenia]

kazdy podrecznik o mowie ciala o tym wspomina

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

Maxur
 Wys豉na - 15 stycze 2010 22:18      [zg這szenie naruszenia]

J/W , chodzi o mowe cia豉 na googlach jest troche e-bookow poszukaj i moze cos ciekawego sie dowiesz.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wys豉na - 15 stycze 2010 22:34      [zg這szenie naruszenia]

takich ksi捫ek s tysi帷e, wi瘯szo嗆 to pseudo m康re poradniki dla zakompleksionych frajer闚 lub nieudacznik闚 my郵帷ych 瞠 jak przeczytaj takie g闚no za 19z to b璠 zarabia miliony na w豉snej firmie, reszta to fachowa literatura kt鏎ej i tak nie zrozumiesz bo nie ma w niej powiedziane wprost, lub te nie b璠ziesz mia dost瘼u do takich ksi捫ek ( maj wyk豉dowcy na psychologii, psychologowie, za pewne wywiad i podobne mu instytucje) lecz to s podr璚zniki nie dla ciebie

Ja chc karabin taki, kt鏎ego l郾i帷a stal ogniste 郵e zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chc karabin taki, co ciska 鄉ierci grom, by wra瞠 t逝c 穎責aki , za Polsk,......

Maxur
 Wys豉na - 15 stycze 2010 23:46      [zg這szenie naruszenia]

@Blendzior oczywiscie ze jest sporo " pseudo poradnikow " ale generalnie mowa ciala faktycznie istnieje i czesciowo pokrywa sie z prawda, i nawet ksiazki napisane potocznym jezykiem moga troche podpowiedziec mu co w trawie piszczy, ale odnoszac sie do niego nie spodziewalbym sie cudow po tych " znakach ", czasem mimo wszystko i tak sa zle odczytywalne, bo nie tylko one " dadza " suckes.

kubus2
 Wys豉na - 16 stycze 2010 00:38      [zg這szenie naruszenia]

No warto czta i wiedzie np ze cz這wiek z drugim cz這wiekiem tylko w 7 procentach komunikuje sie werbalnie. Reszta to w豉snie mowa cia豉, mimika itp. Jak chcesz sie dobrze komunikowac to powiniene wiedze co nie co. Np jak na poczatku znajomosci wywolac u drugiej osoby podswiadome uczucie, ze znacie sie od lat. Mo磧iwe, ze nie wisz co znaczy jak dziewczyna patrz帷 sie na ciebie, szybko przerzuca wzrok raz na twoje prawe raz na lewe oko. Je郵i nawet ci nie wyjdzie podryw to nie martw sie. Zawsze mo瞠sz obraz pora磬i pomniejszyc, zmieni na czarno bia造 i po這zyc na podlodze z lewej strony z dala od siebie.

arch1ebald
 Wys豉na - 16 stycze 2010 00:40      [zg這szenie naruszenia]

ksi您ek na ten temat jest w pisdu. i generalnie 1sze wrazenie jest najwazniejsze, amen. bedziesz cwiczyc poprzez rozmowe z babami, to sie nauczysz rozpoznawac kiedy ona jest toba zainteresowana, a kiedy nie

"A riczer to jest riczer. To osoba da穎na na magazynie du篡m szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Kr4x
 Wys豉na - 16 stycze 2010 01:08      [zg這szenie naruszenia]

skoro zadajesz takie pytania to mog sie z toba przekona ze a nadto we幟iesz sobie do serca te rady i chvj bedzie z podrywu. Praktyka uczyni cie prawdziwym podrywaczem

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Sygna造 !

Strony: 1 2

Warto przeczyta: Jeste powodem - nie masz szans (?) | Chodzenie samemu na imprez (?) | Moja dziewczyna ma og這szenie "poszukuje facet闚 na seks" | Czy to mo磧iwe? | Co zrobic zeby dziewczyna sie zmienila ?? | Chyba problem z rutyn-szukam pomocy | Mam problem z dziewczyna | Zaczynaj si schody | Co to jest niby? | Znudzi豉 mi si dziewczyna - kryzys w zwi您ku czy szczeniacka niedorza豉 mi這嗆 | Pom霩cie | problem z zapoznaniem | O co si za這篡c? | szybka odp. | Jak wyj嗆 z twarz z niezr璚znej sytuacji? | Hmm...Co robic? | Rae sremmurd | ko幟i雟kiego | spotkanie klasowe | III wojna swiatowa | lordoza | wirus | wilder | nie wie nikt | anna matysiak | gear | zmuszanie | Crowley | gary go cinema | forumowe w 11 | auta z kratk | polo 12 q7 | leasing | bluza jako軼i | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.