FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3614 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Sylwester 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sylwester"   

Lifesgood
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie wiedziałem do jakiego działu dać to wrzucam tutaj;)

Otóż postanowiłem wraz z moją dziewczyną spędzić w tym roku miłego, romantycznego sylwestra we dwoje. Nie mieszkamy razem, więc żadko mamy okazje spędzić ze sobą całą noc. I tutaj zaczynają się moje pytania. Chcę ją jakoś miło zaskoczyć, żeby zapmiętała ten wieczór. Macie może jakieś ciekawe pomysły? Oprócz romantycznej kolacji, swiec, nastrojowej muzyki bo to jest chyba logiczne:) Czekam na wasze wypowiedzi.

deep182
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

może rimming?

INSOMNIA
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

żeby zapmiętała ten wieczór?
Zapewnij jej dobry sex

69Mlody69
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wejscie w platkach roz, przygotowana goraca kompiel, pieszczenie sie w wannie. Nastrojowa muzyka i przenosicie sie z wanny wprost do sypialni i tam dziki lub romantyczny sexik. Po maxymalnie 15 orgazmach kolacyjka i chwila przerwy na fajerwerki o godzinie 0 po czym dalej sexik winko i spanie

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

Lifesgood
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mlody ciekawie, tylko że... mam prysznic xD pod prysznicem juz nie jest tak romatycznie;p Sex jest dobry i napewno bedzie, ale chodzi mi o takie dodatki do tego wieczoru, żeby było miło i żeby zapamiętała tę noc. Muszę przyznać młody że chyba wykorzystam to z płatkami róz. Tylko myslalem o takim zestawie: Kolacja, winko,świece> zasłonie jej czymś oczy, po czym poprowadze do sypialni, gdzie będą płatki róż, świece, muzyka. Ale Slucham dalej waszych propozycji;)

69Mlody69
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Pod prysznicem tez na upartego sie da ale hmmm Mozesz isc po nia z bukietem kwiatow. przyprowadzic i jak mowisz zaslonic oczy. Wprowadzasz do sypialni a tam niespodzianka bo cale lozko w platkach roz. No odczucie niesamowite Co bys mogl zrobic zeby zapamietala ten wieczor oporcz sexu ?? nie mam pojecia bo wydaje mi sie ze platki +swiece+muzyka+sex to juz nie dosc ze max rozkoszy dla oka i ogolnie to napewno to zapamieta .

Specjalista -

Lifesgood
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

No własnie taki mam plan żeby tak mniej wiecje do wszystko wygladalo. +dobra kolacja, moze uda mi się coś dobrego upichcić;)

69Mlody69
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

uuuu ja bym nie ryzykowal i zabral laske najpierw do restauracji na kolacje. Chyba ze wszystkie beda zamkniete albo beda robic imprezy ale napewno jakas powinna byc otwarta dziewczyna powinna sie ucieszyc

Specjalista -

IMAKING
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Barry White obowiązkowo

Lifesgood
 Wysłana - 21 grudzień 2008 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety z restauracjami problem w sylwka:( Ale mam dwie opcje a nawet trzy: Zrobić coś samemu (moze mistrzem nie jestem ale coś tam potrafie, mam znajomego kucharza który juz raz mnie uratował, albo zaproponować dziewczynie zebysmy coś wspolnie ugotowali (oczywiscie nic by nie wiedziala o kolejnych atrakcjach

69Mlody69
 Wysłana - 22 grudzień 2008 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

3 opcja moim zdaniem najlepsza. O ile oboje macie skill'a do gotowania to nie umrzecie

Czy ja wiem czy B.White ja bym polecial po hardcorze i zasadzil Bullet For My Valentine albo Papa Roach

Zmieniony przez - 69Mlody69 w dniu 2008-12-22 00:28:33

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sylwester

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: TO CHYBA NAJLEPSZE WYJŚCIE JAKIE ZROBIŁEM | pytanie do was | rodzice dzewczyny | [art] "Jak skłonić partnera by zrobił to co chcemy" | zaryzykować? | Ona widzi we mnie tylko przyjaciela;( | Granice ZDRADY... | Jak to zrobić?? | co mam zrobic jak postepowac??!! | Jak ja mam go zdobyć | Pocałunek | Całowanie, Pocałanki, Ślimaczki %-) | problemik | rodzice...;/ | Chyba oboje sie sobie podobamy (?) | jak tu się jej zapytać? ... pytanie | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | policji | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | balaton | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.