FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 864 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sylwester - kilka pytań 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sylwester - kilka pytań"   

dreed15
 Wysłana - 28 grudzień 2009 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat wiec dałem tutaj ponieważ będzie potrzebnych kilka aspektów prawnych :P. WIęc nie mamy miejscówki żeby zrobić sylwestra. Miało być u kumpla ale nie wypaliło. Postanowiłem że może po prostu iść do hotelu i wynajać jakiś 3-4 osobowy pokój na noc. Oczywiscie nikt by tam nie spał, ew. Ci któzy wcześnie by polegli. Ogólnie Chcieliśmy tam zrobić impreze. Muzyka nie jakoś mega głośno ale wiadomo jak to w sylwestra, przed 12 w nocy wyjśc i wrócić ok. 1. Będzie nas 8-10 osób.

Da się tak? czy w ogóle hotel pójdzie na takie coś?? nie jest on jakiś wypasiony tylko raczej miejscowy. SŁyszałem że w hotelach obowiazuje cisza nocna po godzinie 22. Jednak jak wyglada to w sylwestra? I czy dają nam wejsc na pokój np.3 osoby w 9 osób.

Dzięki za odpowiedzi.

WWW.UFD.PL - odrodzenie starego forum

Metyu
 Wysłana - 28 grudzień 2009 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoń i zapytaj.

dreed15
 Wysłana - 28 grudzień 2009 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

no to ide jutro popytać, ale myślałem że ktoś może wie czy w ogole sie tak da, zrobić jakaś impreze.

WWW.UFD.PL - odrodzenie starego forum

cooltras
 Wysłana - 29 grudzień 2009 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie kwestia ciszy nocnej (konkretnie jej godzin funkcjonowania)nie jest nigdzie prawnie uregulowana.Co nie znaczy,że czegoś takiego nie ma!!Cisza nocna jest regulowana wewnętrznym regulaminem każdego podmiotu (czy to spółdzielni mieszkaniowej, osiedla czy tak jak tu hotelu).Więc jeśli jest to gdzieś z góry zapisane,że cisza jest np od 22-6, mogą się nie zgodzić.

Z drugiej strony w prawie jest coś takiego jak "zwyczaj wykluczający winę".Oznacza to,że w dni,gdzie tradycyjnie się hałasuje, imprezuje itp i jest to z góry zaaprobowane przez tradycję, policja powinna zakończyć sprawę pouczeniem (nie stosując kary w formie np.mandatu).Niestety niewielu policjantów sobie z tego zdaję sprawę.

Wniosek na koniec ( i ja bym tez tak zrobił):spróbować dogadac to z kierownictwem hotelu

Zmieniony przez - cooltras w dniu 2009-12-29 17:42:27

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

piotr3
 Wysłana - 29 grudzień 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

jest ktos tam pełnoletni w tym towarzystwie 8-10 osób?

Znawca -

cooltras
 Wysłana - 29 grudzień 2009 17:55       [zgłoszenie naruszenia]

A to już inna kwestia

A jeszcze jedno mi się przypomniało.Kilka hoteli juz zwiedziłem w życiu i z tego co kojarzę, to po 22 głównego "najemcę" pokoju obowiązuje konieczność zameldowania w hotelu osób, które gości w wynajmowanym przez siebie lokum więc wątpię,że recepcja pozwoli ci przechować tyle gości przez całą noc.Pomyśl - co oni by mieli za interes gdy przyjeżdża do nich większa grupa ludzi i wynajmują 1 pokój,a cała reszta ekipy śpi w tym pokoju np. w śpiworach,które mieli ze sobą??

Zmieniony przez - cooltras w dniu 2009-12-29 20:08:37

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sylwester - kilka pytań

Warto przeczytać: niemiecka karta do bankomatu | pożyczka od zaraz | Kredyt samochodowy - gdzie ? | Nie zapłacone Ubezpieczenie OC .... | Niemcy wyjazd do pracy | obsługa nieterminowej spłaty | Jakiego rodzaju to orzeczenie SN - wyrok, postanowienie etc.? | Reklamacja - buty - naprawa zamiast wymiany | Kodeks Karny do Kodeksu Wykroczeń | Gwarancja wymienionwego telefonu | Handel legalnymi srodkami odurzajacymi | Wyjazd- problem z dokumentami | tematy doktoratów z dziedziny finansów | ODSZKODOWANIE Z PZU | Kiedy pęknie złota bańka ? | Spłata kredytu za mieszkanie | zniewalajaca | seks w aucie | ranking seriali | VALERIE | anna mucha playboy | jak poradzic | polska niemcy | zbyt długi | duża różnica wieku | adhd | wtrysk | pwsz | jak usunac konto | jaki dramat ibsena czyta joanna podborska | Pieniądz jako czynnik sprawczy działań człowieka | jak spuścić paliwo audi a 3 | kolano | knife | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.