FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9920 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Sylwester z kobietą 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sylwester z kobietą"   

rx
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No wlasnie, jak w temacie - gdzie mozna pojechac na sylwestra z dziewczyna, tak tylko we dwoje? Od razu mowie, ze narty odpadaja, bo nie chce byc polamany na studniowke, ktora mam dwa tygodnie po sylwestrze
Co proponujecie? Jakies ladne miasto, czy cos? I co robic w sam wieczor sylwestrowy?

Andromedaa
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Miasto: Paryż.
Co robić: tańczyć i pić szampana. O północy złozyc sobie życzenia i buzi buzi w policzek.

Ekspert -

nalbandian
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem najlepiej domówka u znajomych,a zakończenie u siebie w chacie albo tam na miejscu

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

A co lubi twoja dziewczyna ? Co ty lubisz ? Ile masz kasy na to ? Ile dni ma trwac wyjazd ? Czy lubicie gory ? Czy lubicie morze ? itp itd

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

a ja tam siedze z daleka od mej ukochanej

%-)

Specjalista -

rx
 Wysłana - 4 grudzień 2005 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Zagranica odpada, bo mamy zaledwie 3, max 4 dni.
Gor raczej nie lubie, a poza tym teraz to juz tam pewnie miejsc zadnych nie znajde.
Moja dziewczyna lubi wszystko co romantyczne itd.. :) ale oczywiscie to nie jest warunek.
Kasa i samochod jest, wiec w takich kwestiach nie ma problemu.
Narazie wymyslelismy morze, ale nie wiem co moglibysmy tam robic w sam wieczor sylwestrowy, a poza tym szukam jeszcze innych alternatyw - a nuz ktos podsunie mi jakis dobry pomysl :)

red78
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Krakow, Krakow i Krakow. Dwa lata temu poznalem w grudniu dziewczyne przez gg, a nasze pierwsze spotkanie w realu mialo miesjce w Krakowie 31 grudnia. Poniewaz bylo spontanicznie (umowilismy sie 30 grudnia), a sensowe knajpy zajete, wiec siedzielismy na rynku (Kombi) i jakis pizzeriach, ale bylo super. Masz wiecej czasu.
Inne miasta; Poznan, Wroclaw. Trojmiasto. Sylwek w knajpie lub na pod gwiazdami-tak jak w Krakowie. Inny wariant-glusza, z dala od cywilizacji np. chata w lesie, kominek, szampan i ...

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-12-04 19:22:08

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

jakowoz ze bede pod koniec roku we wrocku to chyba bede tam swietował sam no chyba ze znajomi wpadna i na powietrzu sylwester to sie zgodze

%-)

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro Ona taka romantyczna to zrób Sylwka we Dwoje w domu. Kolacja, świece, muzyka, taniec, szampan, życzenia, buziaki i ...

Ekspert -

djNokio
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pojechałbym do Pragi lub jak masz więcej kasy to moze Madryt, Barcelona lub coś w tym stylu :)

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

SHALALA
 Wysłana - 4 grudzień 2005 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

sami we dwoje w domu
w jakimś miłym,własnym,przytulnym klimacie

Boks, dekalog, Bóg, solarium.
Weź Ty i Ty, choć zabroń mi.
%)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sylwester z kobietą

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: wazne pytanie | Seks | tragedia | Teksty do nieznajomej laski w klubie. | Wytrysk a dalszy stosunek | ktora dziurka? | Podwójna penetracja | Imprezowe dziewczyny | Ciąża pomocy | ile średnio wasz sexik trwa ;) | Czy to Jest Normalne ?? | Pytanie...DO KOBIET, DO KOBIET, DO KOBIET KURNA JEGO MAĆ ! | opóźnienia okresu | Grubość prezerwatywy i problem z nałożeniem | Pytanko o pigułki | Ginekolog | sylwetki | dutchess | antysemickie | t mobile | azzaro legend | ibiza | wolf_69 | southern charms | lubią kobiety | Kokobann | alison star | grubasy | roody | roody14 | sperma na bieliźnie | sperma na | abercrombie | aberc | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.