FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2049 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Symbole kojarzone ze skrajna prawica/rasizmeme etc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Symbole kojarzone ze skrajna prawica/rasizmeme etc"   

F W I
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 00:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Interesuje mnie nastepujaca kwestia.

Wiadomo ze konstytucyjnie zakazane jest propagowanie symboli nazizmu i komunizmu. Czyli wszelkie swasty etc.

Natomias pytanie jest takie : czy jest gdzies ustawa ktora ogranicza, lub sancjonuje noszenie koszulki z krzyem celtyckim np, czy napisem nacjonalizm, lub drukiem vlepek z tymi symbolami.

Czy jest na to jakis paragraf.

Zaznaczam ze nie chodzi o symbole zwiazane z nazizmem, ale np krzyz celtycki, falanga, etc. Wszscy powinni wiedziec o co chodzi.

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

szczypek90
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

w uzasadnieniu wyroku w moim miescie (krzyz celtycki na stadionie-tyle co wiem z prasy) były słowa "rzeczoznawca" więc chyba na wniosek prokuratury został powołany, i stwierdzil po zobaczeniu zapisu wideo że owy symbol jest zakazany

[http://www.szort.pl/ankieta11]

mlkv
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Celtycki? Zakazany?

Po***ało ich.

Ciekawe czy miecz Szczerbiec też.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

szczypek90
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

sprostowanie, falgi z krzyzem celtyckim wisiały na płocie jednak jeden z kibiców wyciągnął flage ze swastyką - za to został skazany

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Apeluje o zmiane tematu posta: przypominam ze nazisci- narodowi socjalisci- to byla skrajna lewica, nie prawica

[http://www.campaignforliberty.com/]

szczypek90
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

F W I
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak szczypek ja wiem

casus, przeczytaj moj post w polityce odnosnie podzialu.

moze i gospodarczo byla to lewica, bo socjalizm etc, ale ideowo skrajna prawica i nie ma sie tu co doszukwiac jakichs sensacyjnych odkryc, ale nie o tym temat.

a stadion to jest inna bajka.

tam dziady z pzpnu wpsolnie z gamoniami i głąbami z nigdy wiecej opracowali jakas ksiazke z symbolami na widok ktorych delegat powinien rpzerwac mecz.

i jest tam m.in. celtyk i falanga (czyli to co mlkv pisal), ale z tego co wiem to nikt za to karnie nie odpowiada, chdozi tylko o to ze takie symbole nie maja sie pojawiac na meczach. nam np ostatnio chcieli zabronic wywieszenia flagi z czaszka z he-mana, bo idiota stwierdzil ze to totenkopf ;o.

szczypek paragraf jest znany, bo nawet w konstytucji jest to ujete.

natomiast o tym co jest symbolem faszystowskim, i co uznac za propagowanie to tu juz mozna wyebac sporo zachowan i symboli.

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

jak casus,

co do celtyckiego, u mnie na lechii jak wieszali, obserwatorzy pzpn tez kazali zdejmowac pod rygorem odwloania meczu.

w ogole nie kumam, - wtedy dowiedzialem sie, ze taki krzyzyk teoretycznie moze cos oznaczac, ale to jest bania.

oraz co do tematu, to z tego co wiem, symbole komunistyczne mozna promowac (nie ma paragrafu, niech ktos mnie poprawi, jezeli sie myle), zas faszyzm nazizm juz nie. dziwne.

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Znawca -

marcin-ek
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

krzyż celtycki jest akceptowany przez KK

F W I
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Reggie nie mozna komunistycznych tez. nawet w konstytucji jest zapis.

natomiast to jak to jest egzekwowane akurat w przypadku komunizmu to druga sprawa.

Czorny90
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Rok temu na Cracovię nie chcieli wpuścić naszej flagi z Edim z Iron Maiden bo jak powiedział obserwator jest to czaszka nazistowska. Śmieszna była sprawa z flagą Jagiellonii. Była na niej zaciśnięta pięść trzymająca w ręku piorun (flaga ultras, nawołanie do ultrasa trzymającego racę). Obserwator pzpn stwierdził jednak że był to rasistowski symbol. Pamiętam jaka afera w mediach z tym była. Niedługo będą karać za używanie białej czcionki...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Symbole kojarzone ze skrajna prawica/rasizmeme etc

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | erotyk | Audi a4 b5 | jeans | zarabianie przez internet | za krótkie wezidełko | dziewczyna z przebiegiem | kursy unijne | na sucho | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | studia warszawa poznań | przeprowadzka | paulina biernat | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.