FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2296 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Symulator CNC 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Symulator CNC"   

koolar93
 Wysłana - 25 marzec 2014 17:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje symulator do obrabiarek skrawających CNC, który spełni poniższe dwa warunki:

a) Będzie łatwo dostępny - wersja trial, demo, freeware; wszystko jedno. Dodam, że póki co najbardziej interesuje mnie toczenie
b) Umożliwi mi pisanie w języku ISO oraz pozwoli zasymulować przejścia narzędzia - może być najbardziej prymitywne wydanie.

Posiadam wersje demo programu WinNC, jednak programuje się tam w Sinumeriku 840d, natomiast na zajęciach używam MTS Top Cam, który jest nieosiągalny (wersja demo nie pozwala na programowanie i symulacje, więc szukam alternatyw). Póki co chciałbym nauczyć się programować językiem ISO, a dopiero później innych jak Sinumerik czy Fanuc (wiem, że programuje się podobnie ale na tym poziomie komendy mogą mi się mieszać)). Czekam na propozycje symulatora CNC (j. ISO).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Symulator CNC

Warto przeczytać: chemia zadanko | Matma..Pochodne... | Ciag arytmetyczny i geo. | [elektrotechnika] Prąd sinusoidalny / workbench | ekonomia | matma - Proste ale dla mnie nie proste zadanie:) | Zadania z chemii | [F] Opór powietrza | MATURA - GEGRA | zadanka biologia | Rośliny w rozwiązaniach inżynieskich | Okres jak policzyc | [inf]c++ | [mat] zastosowanie rownan kwadratowych | [chem] prosze o pomoc | Zadanie w exelu | grafika in?ynierska | wi??rach inso | gra wst Tpna | piotr uszcz | remont u aby | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | Kamilbtm | jak uciec przed czarną śmiercią | wiek | wypłaty Solid | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | tryptamina | johnnyc | sztuka rozbierania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.