FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3228 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Szacunek 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szacunek"   

Ten Shzin
 Wysłana - 10 grudzień 2006 22:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialbym poruszyć temat, który strasznie mnie drażni. Szacunek, dlaczego jest on niczym laury dla zwycięzców?

Szacunek, jest to określenie, dla człowieka, ktorego cenimy, szanujemy za osiągi w życiu. Ale dlaczego większosc osob, ten tytuł przypisuje "zwycięzcom", najlepszym? Powinnien on być, dla wszystkich, którzy walczą sami ze sobą, dla tych którzy upadają, ale podnoszą sie.

Naprawde, przemyślcie to, przeciez to wielki zaszczyt, mimo nie powodzen, zostac poklepanym po ramieniu, i usłyszec, stary szacunek dla ciebie, za determinację, za wole walki, nie udaje sie cos wygrac materialnie, ale kształtujesz sie, walczysz, masz silną duszę.

Zastanówcie sie

Pozdrawiam.

ufom1
 Wysłana - 10 grudzień 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

szcunek duza wartosc;]
najczesciej szanujemy osoby ktore osiagnely co chciala i dale rade by isc ta draga odmawiajac sobie przyjemnosci :)

lub poprostu sie kogos boimimy i go sznujemy

NATASZ
 Wysłana - 10 grudzień 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

byc moze masz racje.. ale kogo to obchodzi?

]:->

Los sprzyja odważnym

searme
 Wysłana - 10 grudzień 2006 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, no jak dla mnie to każdy człowiek zasługuje na szacunek, chyba, że zasłużył sobie na brak szacunku

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 11 grudzień 2006 02:11      [zgłoszenie naruszenia]

A ja szanuję tych, którzy zasłużyli sobie na szacunek w moich oczach. Niezależnie od wieku, płci...

Ludzie, których nie znam/dopiero poznałem są dla mnie pod tym względem zupełnie neutralni.

Na mój szacunek trzeba sobie zasłuży. Nie wystarczy urodzić się człowiekiem(tudzież być białym/czarnym, kobietą/mężczyzną itd )

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

kruchy5
 Wysłana - 11 grudzień 2006 06:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie bardzo potrzebują szacunku.Okazuje się że samo "to co ja robię nie powinno nikogo obchodzić" , czyli tolerancja nie wystarcza.Widać to na przykładzie np.: gejów , którzy chcą chyba zadekretować właśnie szacunek dla siebie.Z góry zaznaczam że nie mam zamiaru wywołać żadnej dyskusji o gejach tylko chciałem się podzielić swoją refleksją i nie zgodzić się z Nataszem który pisze: "ale kogo to obchodzi?".Myślę że szacunek jest ważny dla każdego ( no z małymi wyjątkami ludzi którym wisi wszystko , ale to naprawdę wyjątki bo nawet nos spod sklepu lubi się czymś pochwalić żeby zyskać szacuneczek w oczach swoich kumpli).

Zmieniony przez - kruchy5 w dniu 2006-12-11 06:05:48

Specjalista -

Jaronir
 Wysłana - 11 grudzień 2006 07:06      [zgłoszenie naruszenia]

A po czym rozpoznaje się "kształtowanie, wole walki, silną duszę" ?
Jak to wygląda u łamagi, zapala sie jakaś lampka na głowie?

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 11 grudzień 2006 07:21      [zgłoszenie naruszenia]

Masz mój szacunek Ten Shzin, za pomysł na ten temat i przemyślenie

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2006-12-11 07:21:55

Namaste!

Ekspert -

NATASZ
 Wysłana - 11 grudzień 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

chodzilo mi o to kogo obchodzi fakt ze gdzies tam walczy ze soba, z samymi slabosciami? liczy sie osigniety cel.. chociaz nad tym tez bym polemizowal- osiagniesz cos.. a ludzie cie za to znienawidza bo bedziesz lepszy od nich pfff
ale szczerze zwisa mi szacunek niektorych ludzi.. jakbym sie przejmowal tym co mysla o mnie inni dawno siedzial bym w psychiatryku

]:->

Los sprzyja odważnym

Galafron
 Wysłana - 11 grudzień 2006 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

NATASZ ... nic dodać nic ująć, zgadzam się w 100%

Long live the man!
To god - quick death!

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 11 grudzień 2006 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Fundację Polsat obchodzi.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Szacunek

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Nieśmiertelne umysły-Wasz Top 5 | Demony (na podstawie filmu "Fallen") | Wrodzone głupota, autodestruktywizm? | Wygraj SOGa | Ciekawostki o świętych | Psychopaci | gdy zabraknie sensu - postawa innych | Polska w oczach Niemców, czyli prawda w oczy kole ;D | Altruizmu nie ma? | zwiazki transreligijne | Ignorancja po adoracji | Uboczne skutki główkowania | Kwestia szczęścia i niepowodzeń w życiu | Siedzenie a miejsce w teraźniejszości fizycznej | Nieśmiertelni... | Żyć od nowa, od początku | do ust | praktyki | stefaniuk | broda jest | kod ograniczeń nokia 5200 | 330 bmw | jagnik | usuniecie tematu | szkoła | Justyna Pawlicka | last light | nabór | kurier but | wawa non stop | stukanie z tyłu głowy | skąd internet | przyjaciółka | techno | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.