FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1031 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Szampon - problem z wlosami . 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szampon - problem z wlosami ."   

YodoNk
 Wysłana - 30 sierpień 2006 15:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc wszystkim. Chcialbym sie was zapytac jakiego szamponu najlepiej uzywac do wlosow gestych i powiedzmy suchych. I jeszcze chodzi tez o to zeby zniwelowac to ze po prysznicu porannym i wysuszeni glowy wlosy robia sie jakby puszyste i ida do gory. zel jakis zakupie ale te wlosy sa przeklete , nic sie nie da ich ulozyc po myciu i wysuszeniu .. :/

Pozdrawiam

Znawca -

TOMoz
 Wysłana - 30 sierpień 2006 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast zelu uzywaj gumy do wlosow Mam podobny problem - zelem za*****a nic nie uloze

d(^^)b

Diemba
 Wysłana - 30 sierpień 2006 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

ja jak umyje szamponem Fructis to też robią mi się puszyste i takie fajne , ale na gumie mi się wtedy je super modeluje! z żelem sie dużo ciężej to robi.

[www.wypozyczalnia-kety.pl]

Methos
 Wysłana - 31 sierpień 2006 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

wiekszosc szamponów powoduje "puszenie się" włosów.... ja tez uzywam Garnier Fructis.. a potem pianke do ułozenia .. i lekko lakier by były trwałe

kicia87
 Wysłana - 31 sierpień 2006 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

spróbuj może szamponu Loreal Elseve tego różowego, po nim moje włosy były przyklapnięte (jak dla mnie zbyt przyklapnięte, ale Tobie może będzie odpowiadać) a tez mam włosy suche

basia0806
 Wysłana - 31 sierpień 2006 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

Loreal ma fajna game kosmetyków także do takich włosów jak twoje...polecam a po umyciu żel lub guma stylizujaca z tej samej firmy i powinno byc dobrze

kicia87
 Wysłana - 31 sierpień 2006 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

A, i moim zdaniem dobra powinna być jeszcze jakaś odżywka bez spłukiwania do włosów suchych/farbowanych/zniszczonych, po niej włosy nie powinny się puszyć i będa nadawać się do ułożenia.

YodoNk
 Wysłana - 31 sierpień 2006 11:49       [zgłoszenie naruszenia]

Dziekuje wszystkim :) Chyba zdecyduje sie na ten Loreal..

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Szampon - problem z wlosami .