FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 117808 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Szatnia - dort debiutuje w półmaratonie :-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szatnia - dort debiutuje w półmaratonie :-)"   

Zakir
 Wysłana - 13 luty 2012 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Zdjęcia oczywiście nie dam. Mogę ją opisać. Niska, przysadzista, niespecjalnie ładna, emocjonalnie jest na poziomie gimnazjum. Na wszystko znajdzie 1000 argumentów przeciw, z których każdy jest bez sensu

I see you...

Znawca -

J-J
 Wysłana - 13 luty 2012 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

ok, wystarczy, nie chciałbym jej pokochać

Powiedz jej, że albo się weźmie za gary albo niech wy******la, bo z brudasem nie chcesz mieszkać.

Prezes Rady 11

Ekspert -

Zakir
 Wysłana - 13 luty 2012 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest takie proste właśnie Koleżanka z grupy i dziewczyna kumpla(!!!)... Z tym wy*******eniem też trochę słabo, bo to ona była na tym mieszkaniu pierwsza i ona reguluje wszystkie płatności z właścicielami(my płacimy jej kasę, ona dalej).

Ale już mam pomysł. Na razie jestem w domu, ale jak wrócę na mieszkanie i będzie to samo, to nagram filmik kuchni z odpowiednim komentarzem i wstawię na facebooka - na tym punkcie jest akurat wrażliwa... szczyci się tym, że ma miliony miliardów znajomych na fejsie

I see you...

Znawca -

J-J
 Wysłana - 13 luty 2012 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

A powiedziałeś jej chociaż, że zachowuje się jak brudas, że jest niechlujem i zapytałeś jak może jej to nie przeszkadzać ?
Czy może zastanawiasz się jak zwrócić jej uwagę dopiero ?

Zmieniony przez - J-J w dniu 2012-02-13 16:19:00

Prezes Rady 11

Ekspert -

Zakir
 Wysłana - 13 luty 2012 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no, dissy lecą ostro i zawsze jest gadka, że np. musi dokończyć projekt do pracy, albo dopiero co wróciła z uczelni i musi odpocząć chwilę, zjeść itp. Po prostu zawsze jest coś ważniejszego. Ewentualnie ma załamanie emocjonalne, bo jej chłopak od godziny nic do niej nie napisał, albo nie daj Bóg, poszedł na piwo z kolegami... Wtedy lecą opisy na facebooku, jak to wszystko nie ma sensu, życie jest okrutne, a ona biedna i nie ma z kim pogadać. TRUE STORY!!!

Nie wiem czy jej to przeszkadza... pewnie tak, ale nie na tyle, żeby to ogarnąć. Jak po prostu na blacie nie ma miejsca, żeby coś przygotować, to je rzeczy, które wystarczy tylko odgrzać, typu: zamrozona pizza, jogurty, sałatki itp.

A gdy ma gotować jakiś normalny obiad, to idzie do swojego chłopaka który mieszka 300m od nas.
Już wcześniej było podobnie, ale że akurat mieli mnie odwiedzić znajomi, a akurat byłem sam na mieszkaniu, to ogarnąłem wszystko, bo by mi było wstyd przed nimi.

Jeszcze wcześniej, jak była tego typu sytuacja, to wyniosłem jej brudne gary i talerze na jej biurko. Wtedy stwierdziła, że skoro przeszkadzają nam jej rzeczy, to je zabierze(bo jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, to parę rzeczy jest jej). I schowała na dwa dni jakieś patelnie i inne pierdoły...
Jak już pisałem - gimnazjum

I see you...

Znawca -

J-J
 Wysłana - 13 luty 2012 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

****a, ale mam alergie na takie baby, ale bym jej przy*******ił wiązankę Ale się teraz w****iłem
Wiki, chodź szybko, napisz co tam w kuchni ostatnio zrobiłaś, co posprzątałaś, wspomnij jak mi dobre jedzonko podałaś, cokolwiek, żebym się uspokoił

Nie daj się jej szantażować, niech wy******la szmata ze swoimi gratami i trzyma je na biurku jak nie potrafi po sobie posprzątać. Przecież Mama Ci chyba pożyczy garnki i wszystkie rzeczy niezbędne do kuchni. Zero tolerancji dla niej, nienawidzę jej bardziej niż Koko

Prezes Rady 11

Ekspert -

Zakir
 Wysłana - 13 luty 2012 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

No ja miałem sesje ostatnio, więc zasadniczo miałem względnie wy***ane na tą całą sytuację, a zaraz po ostatnim egzaminie zebrałem się do domu - nie było nawet czasu konkretnie się w****ić. Ale dziś już mi się ciśnienie podniosło, jak współlokator mi napisał, że kuchnia nadal nie posprzątana, mimo, że koleżanka ostatecznie zadeklarowała, że zrobi to przez weekend.

Wracam na mieszkanie w pt/sob - ciekaw jestem czy będzie ogarnięte... ale jestem w stanie się założyć, że nie

Tu nie chodzi o szantaż, *******i mnie jej patelnia i reszta jej gratów. Chciałem pokazać tylko jak absurdalnie można się zachowywać i jak można mieć na***ane w głowie w wieku 21 lat.
Ogólnie to garnki, i większość wyposażenia było na mieszkaniu, także w tym aspekcie nie ma tragedii.

Tak kminie, że jak będzie syf nadal, to pójdę do jej chłopaka i zapowiem mu, że ją z***ię i zwyzywam i żeby nie miał do mnie o to większych pretensji. Akurat on jest spoko ziomek i nie chce mieć z nim kosy - z resztą nie wiem jakim cudem on z nią wytrzymuje.

Obawiam się tylko, że będą kwasy na mieszkaniu i nieprzyjemna atmosfera. Nie zdziwiłbym się, jakby też było jakieś rzucanie kłód pod nogi, bo zawistne to to...

Zmieniony przez - Zakir w dniu 2012-02-13 18:55:36

I see you...

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 14 luty 2012 09:12      [zgłoszenie naruszenia]

weź ten caly syf z kuchni i postaw u niej w pokoju, albo pod jej drzwiami i chvj

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

david91
 Wysłana - 18 luty 2012 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

cos czuje ze vitalij zabije chisore po tym wazeniu

Znawca -

J-J
 Wysłana - 18 luty 2012 08:11      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie dlatego chciałbym zobaczyć walkę, ale niestety nie będzie mnie w domu.

Prezes Rady 11

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 226 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Szatnia - dort debiutuje w półmaratonie :-)

Strony: 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226