FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4328 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Szczególne miejsca... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szczególne miejsca..."   

Cicha_woda
 Wysłana - 29 sierpień 2005 16:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem czy był taki temat czy nie, ale mam takie luźne pytanko!! Czy macie jakieś szczególne miejsce w którym uprawialiście seks lub chcielibyście uprawiać sex ze swoją partnerką??

MAM doła i nie zawacham się go urzyć

pugu
 Wysłana - 29 sierpień 2005 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

samochód, las, w nocy przed wystawą sklepową,obok dyskoteki, w ogródku, na oddziale chirurgii w szpitalu Ale i tak wolę duże łóżko i sami we dwójkę w domu, nic tego nie przebije.

O dwa dni nie dbam zgoła:
o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

Znawca -

Batman..
 Wysłana - 29 sierpień 2005 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Każde miejsce jest dobre byle z odpowiednią osobą... najlepiej wspominam moja siłownie jak się głową w sztange pierdykłem.

Specjalista -

Dj_Smalec
 Wysłana - 29 sierpień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Pugu z tą chirurgią to chce cie przebić i zaliczyć stół operacyjny na chirurgii z racji że tam pracuje

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

MaxB
 Wysłana - 29 sierpień 2005 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

w0w Dj_Smalec dawno Cie nie widzialem WieLkie YoŁ Zi00m 0_o pozdro_600

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

korian
 Wysłana - 29 sierpień 2005 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

W najbliższym czasie planuję akcję samochód

Ekspert -

Altek
 Wysłana - 29 sierpień 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wczoraj przylapalem parke w samochodzie podczas pewnych zabaw :P Zaszyli na obrzezach miasta na pewnym parkingu gdzie jest bardzo ciemno lecz zapomnieli chyba ze tam dosc czesto ktos przejezdza no i jednym z przejezdzajacych bylem ja i moi znajomi:P Przejechalismy wolno obok nich podswietlilsmy swiatlami i naszym oczom ukazal sie samochod z zaparowanymi szybami a w nim gosciu ktory siedzial na jakiejs panience. U dziewczyny bylo jedynie widac nogi w gorze :P

A jesli chodzi o temat, to ja bym chcial na polance, nad jeziorkiem, ewentualnie na jakism malym molo, no i jeszcze jakis jachcik :P Ahh te marzenia :P

czanymotyl
 Wysłana - 29 sierpień 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

a no bywały fajne miejsca na polance, w lasku, na skałce przy punkcie widokowym,ale jednak preferuje zamkniete pomieszczenia

%-)

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 29 sierpień 2005 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nowego chyba nie powiem: na stole, pod prysznicem, na cieplutkiej plaży, w jeziorku, basenie, ubikacji samolotowej, na polanie w lesie, na masce auta, na dachu domu w gwiaździstą noc, na ławce w parku ... I co tam jeszcze do głowy człowiekowi przyjdzie

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 29 sierpień 2005 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

las , pole w trakcie opalania , pole pszenicy, pralka :P no i łóżko ostatnia opcja nawygodniejsza ale wrazenia najlepsze w lesie hehehe nie potrzeba gry wstepnej odrazu kobieta była mokra jak bonaqua

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2005-08-29 22:11:36

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Dj_Smalec
 Wysłana - 30 sierpień 2005 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

MaxB no witam ,czasami tu wpadam .

A co do szcególnych miejsc :

Noc świetojańska ,Plac Solny We Wrocławiu ,2 rano ,mnóstwo ludzi ,siedzimy na ławce ,znaczy ja siedze a ona na mnie

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Szczególne miejsca...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | ruski forever alone | rosyjskie disco | klubowa | allen carr | carr | norwegia | małgorzata kidzińska | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | cebula | kuroi | szwajcaria | przemiana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.