FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 385 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Szczególy dotyczące dokumentów wymaganych do podpisania umowy o  
pracę 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szczególy dotyczące dokumentów wymaganych do podpisania umowy o pracę"   

Tehaer
 Wysłana - 13 lipiec 2012 10:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
Dostałem szczegóły nt. oferty, na którą aplikowałem, i każą mi przynieść dokumenty potwierdzające ukończenie szkoły itd oraz "dokumenty stanowiące podstawę do korzystania ze specjalnych uprawnień w zakresie stosunku pracy". O co chodzi? Jest to moja pierwsza praca, więc nie mam pojęcia. Kwota 2100 Brutto, okres próbny, ile to netto ?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Zmieniony przez - Tehaer w dniu 2012-07-13 10:43:47

Gosia_p
 Wysłana - 13 lipiec 2012 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

netto to 1530 zł

Tehaer
 Wysłana - 13 lipiec 2012 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję za szybką odpowiedź, myślę, że przy ofercie darmowej opieki medycznej, stomatologicznej, darmowych wejść na siłownię, fitness i basen oraz bony żywnościowe i lekcje angielskiego, to dobra oferta?

Gosia_p
 Wysłana - 13 lipiec 2012 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

to zależy czy mieszkasz sam czy z rodzicami

Tehaer
 Wysłana - 13 lipiec 2012 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Z rodzicami

LatamSe
 Wysłana - 13 lipiec 2012 15:07       [zgłoszenie naruszenia]

eeee
u nas daja tez opieke medyczna w luxmed , pelen socjal itp - 2100 ale netto to by bylo ok :)

ale praca , pracy nie rowna za 2100

o mamo ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Szczególy dotyczące dokumentów wymaganych do podpisania umowy o pracę

Warto przeczytać: korekta podatku od umów ryczałtowych? | pożyczki w rodzinie | mieszkanie pod wynajem | Akt urodzenia | KURATOR | na prawdę poważne pytanie - sprzedaż bielizny | Weksel | prawwo budowlane | plagiat | prawo rodzinne | kupno poprzez telefon, niezgodność zamówienia i zwrot. Co zrobić? | Zaświadczenie o dochodach | Służba zdrowotna - nie dla każdego obywatela? | Praca bez umowy, zwolnienie bez powodu (moze i mobbing?%) ) | Ustalenie miejsca pobytu dziecka | Zakłucanie ciszy nocnej | ginekologów | letni | regulamin | porysowany samochód | polkowice | dirty dancing 2 | xxx 3gp | gta V | iPhone 4, HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, HTC HD 2 | royal | xperia x10 | kalif | Tapeworm | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.