FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1013 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Szkoda komunikacyjna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szkoda komunikacyjna"   

marcov
 Wysłana - 14 grudzień 2008 22:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, dzisiaj bylem oczestnikiem kolizji, laska uczaca sie jezdzic przy cofaniu pomylila pedaly i uderzyla w prawy przod. Efekt jest taki ze mam do wymiany pas przedni,maske,blotniki,chlodnice i do lakierowania drzwi bo oberwaly blotnikami. Na miejsce dotarl wlasciciel pojazdu i z nim zalatwialem reszte spraw, spisalismy oswiadczenie z opisem uszkodzen. Pytanie brzmi na jakie sztuczki musze uwazac? sprawca ma pojazd ubezpieczony w Allianz, jak moge walczyc z zanizeniem wartosci pojazdu? auto to honda civic coupe V gen, wyremontowany silnik (plus wzmocnienie poprzez dolozenie glowicy ze zmiennymi fazami rozrzadu), wyremontowane zawieszenie itd wiec nie chcialbym sobie dac wcisnac ze auto jest warte 8000 wg katalogu

Donio
 Wysłana - 15 grudzień 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

uzasadnij swoja cene opninią rzeczoznawcy

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

marcov
 Wysłana - 15 grudzień 2008 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn ma mzalatwic sobie niezaleznego rzeczoznawce czy dobrze przedstawic temu z TU ktory przyjedzie obejrzec auto?

Donio
 Wysłana - 15 grudzień 2008 19:20       [zgłoszenie naruszenia]

ja przedstawiłbym juz gotową opinię niezależnego rzeczoznawcy

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Szkoda komunikacyjna

Warto przeczytać: temat pracy licencjackiej | McDonalds Franchising | amortyzacja samochodu | ubezpieczenie w pzu | referat o podatku vat | Dzialalnosc Gospodarcza - Zezwolenie z wydzialu Urbanistyki... | uprawdopodobnienie | 2 tura wyborow prezydenckich w warszawie | Jak to jest z prawami ucznia??!! | Egzekucja odszkodowania | publikacje do pracy"Obligacje Komunalne Na Rynku Kapitałowym" | Pare pytań z Integracji europejskiej | Prosze o pomoc bo jestem troche ciemny:) | SAMOWOLA BUDOWLANA !!! Linia en. wysokiego napięcia 110 kV | Warsztat blacharski | Problem | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | julia ckm | teksty na zakończenie związku | dzień adaptacyjny | rss20 | suv | kórwy | opowiadanie erotyczne syn | pley boy ckm | google skrypt | google mp3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.