FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2535 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Szpiedzy i metody ich pracy (szukam literatury) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szpiedzy i metody ich pracy (szukam literatury)"   

Helevorn
 Wysłana - 22 październik 2004 10:06       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy ktos moze mi polecic jakas ciekawa lekture na temat szpiegostwa i metod pracy szpiegow? Ostatnio zaciekawil mnie ten temat w zwiazku z przeczytaniem jednej z ksiazek Boguslawa Woloszanskiego.

A moze w sieci jest cos ciekawego na ten temat? Czekam na wasza pomoc

Były moderator Polityki i Seksu

Methos
 Wysłana - 22 październik 2004 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

AvP
 Wysłana - 22 październik 2004 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Linki zostały podane powyżej, więc odniose się do literatury. Osobiście mnie temat nie interesuje, lecz kumpel zakupił dość ciekawą książke( jego zdaniem ofc.) Gordona Thomasa pdt " Szpiedzy Gideona".
W necie znalazłem jej krótkie streszczenie oraz cene ( ok. 30zł + koszta przesyłki"). Oto krótka charakterystyka:

"Pierwsza książka o Mossadzie, która powstała na podstawie bezpośrednich rozmów z jego szefami i agentami oraz dokumentów o najwyższym stopniu tajności. Tę sensacyjną historię o tajnych operacjach sławnej izraelskiej agencji wywiadowczej: zabójstwach, porwaniach, zamachach, szpiegostwie, opublikowaną dotychczas w 54 krajach, czyta się jak najlepszą powieść akcji. Niniejsze wydanie zostało rozszerzone o trzy nowe rozdziały."

Pozdrawiam

"Niszcz wrogów- łącz przyjemność z pożytecznym"

Helevorn
 Wysłana - 22 październik 2004 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Cos mowil wiecej na temat tej ksiazki? Czytalem juz o tym wydawnictwie ale nie jestem pewien czy wlasnie tego szukam...

AvP
 Wysłana - 22 październik 2004 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Cytuje:
" Fajnie się czyta i lektura na temat"
To jego słowa. Hmm jeżeli o szczegóły chodzi musiałbym popytać go osobiście a potem dam znać na forum.
Pozdrawiam.

"Niszcz wrogów- łącz przyjemność z pożytecznym"

INSOMNIA
 Wysłana - 9 grudzień 2004 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja moge ci polecic "...A kazdy szpieg to ksiaze" - Pelna historia wywiadu izraelskiego.
Dan Raviv
Yossi Melman

znajdziesz co nieco o szpiegach ,kupilem w antykwariacie za 3 zlote

Helevorn
 Wysłana - 9 grudzień 2004 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio Kicius polecil mi te ksiazke ale nigdzie jej jeszcze nie widzialem

alexrogi
 Wysłana - 10 styczeń 2005 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

polecam jak wyżej Szpiegów Gideona - książka w dechę. Poza tym polecam książkę, która wywołała ogromne poruszenie na wyspach w swoim czasie, autorstwa Petera Wright'a "Łowca szpiegów" no i dorzucę Ci jeszcze niejako na deser "Historię szpiegostwa" Marka Karpińskiego. Temat ciekawy i godny dalszej analizy więc miłej lektury i poszerzania horyzontów.

Co chciałbym robić w życiu? - Jeść, pić i pieprzyć się!!! :-%

Helevorn
 Wysłana - 10 styczeń 2005 22:31       [zgłoszenie naruszenia]

Mam juz te ksiazke "A kazdy szpieg to ksiaze" ale teraz znow nie mam czasu zeby ja przeczytac.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Szpiedzy i metody ich pracy (szukam literatury)

Warto przeczytać: Zadanie z socjologii :( Prośba o pomoc. | WOS-prasówka-z listopada | 'Jądro ciemności' | analiza dzieła | prezentacja maturalna z poskiego- pomocy!! | [pol] wypracowanie, świętoszek. | MATURA | Upadek komunizmu w 2 państwach! | przychodzimy na swiat z wyrokiem smierci /Seneka | Kodeks karzący | szokowanie i prowokacja | Prezentacja maturalna - wybór bibliografii | Plan prezentacji - wybór literatury | 'Chrystus miasta' | Ma ktoś może interpretacje wiersza Edwarda Stachury obojętnie jaki | wos- pilne | kia sportage 166km benzyna | kia sportage 166km benzyna 2014r | kia sportage 166km benzyna 2000 cm | ashley graham | ilona stachura | dancewicz nago | dopalacze wroclaw | Mefedron przepis | plan praktyk w straży | Xxxx | Moja dziewczyn na imprezie | problem z dziewczyną po alkoholu | Moja pijana | na lodzie kierowca | na lodzie kierowca nie zyje | animal opowiadanie erotyczne | kaczyński zdjęcie | zdjęcia katastrofy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.