FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 665 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sztormiak BMS 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sztormiak BMS"   

DRW
 Wysłana - 14 październik 2007 02:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam na sprzedaż sztormiak BMS (kurtka i spodnie). Kurtke miałem na sobie może pięć razy, spodnia z dwa. Rozmiar z metki to "S".
Niestety tymczasowo nie mam możliwości zrobienia zdjęć więc posłuże się linkami. Postaram sie jak najszybciej umieścić real foto, ale zaręczam że sztormiak jest w idealnym stanie.

Tutaj link do kurtki: [http://www.bemes.de/product_info.php?info=p192_Challenge-of-Sardinia-Segeljacke---rot-marine.html]

-kolor jak na zdjęciu
-dł. całkowita 82cm
-dł. rękawa wewnątrz(od pachy) 56cm
-dł. zewnątrz(od kołnierza) 80cm

Link do spodni: [http://www.bemes.de/product_info.php?info=p197_Challenge-of-Sardinia-Segelhose---marine.html]

Spodnie troche różnią sie jak te z linka: nie mają tego rzepu po środku

-kolor czerwony z białymi elementami
-dł. od pasa w dół 105cm
-dł. nogawki od kroku w dół 70cm
-szerokość pasa 2x45cm (z regulacja 2x50cm)

Kurtka: cena ze strony: 104,95 EUR (okolo 370zl) U mnie: 180zl
Spodnie: cena ze strony: 82,95 EUR (okolo 300zl) U mnie: 100zl
+kw

Jak ktoś weźmie cały komplet dodam gratis opaske neoprenową na uszy Neil Pryde Protection

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-10-14 02:59:16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sztormiak BMS

Warto przeczytać: Do wszystkich którzy chcą sprzedać swoją prezentację maturalną! | Golarka Braun Series 1 190 FreeControl (1775) | Honda Civic 91 dresowóz %) | najlepsze odzywki do włosów | Podręczniki fachowe kupię ! Drogi i Mosty ! | laptop toshiba satellite l10-19 | [sprzedam] Moralistyka oświeceniowych bajek - prezentacja maturalna | MONITOR <YES> | Hack CD , Wytrych CD, OOBE i LD | ibiza | Bateria-C130, C140, C260, C300, D520, D720, D730, E250, E380, E500... | SE k550i lub k530i lub nokia 6131 lub samsung j700 | ipod nano 3g 4gb - gwarancja [sprzedam] | Prezentacje maturalne- szybko i sprawnie | Pisanie prac na zlecenie GROUPFREE STUDENT 24H | SPRZEDAM PSP PLUS MEEGA DODATKI 47 GIER, KARTA 4G, POLSKI SOFT!! ITD..!! | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | peugeot 407 | braun | BONUS RPK | webcam | ipin | pralnia leków | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.