FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3230 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Szukam osoby ktora napisze mi prace maturalna !!!!!!!!!!!! (za  
odpowiednia oplata) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szukam osoby ktora napisze mi prace maturalna !!!!!!!!!!!! (za odpowiednia oplata)"   

kosy88
 Wysłana - 26 luty 2007 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poszukuje osoby ktora za 100 zl napisze mi prace maturalna wraz z bibliografia do tematu "Kreacja policjanta w powiesciach kryminalnych, omow na wybranych przykladach" Jezeli znajdzie sie ktos chetny to prosze o kontakt pod numerem gg: 1000984

hallucyon
 Wysłana - 26 luty 2007 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu pięknie.

A potem taki debil na podstawie nowej, gównianej matury dostaje się na studia, gdzie zdania nie potrafi poprawnie sklecić...

maciejq
 Wysłana - 26 luty 2007 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

pie*dolisz hallucyon
ustna z polaka jest**** warta
mozna byc kretynem i dostac 20/20

i got 99 donuts but a bitch ate one

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 26 luty 2007 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ale wiekszym kretynem jest ten,który sam nie potrafi jej przygotować.

stateczna żona swojego męża%-)

hallucyon
 Wysłana - 26 luty 2007 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

@ maciejq:

Generalnie ta cała nowa matura (z przedmiotów humanistycznych) jest gówno warta. I właśnie dlatego, co już zaznaczyła Miareczka, nieumiejętność napisania jej świadczy o debilizmie.

VidaL
 Wysłana - 27 luty 2007 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Dużo czasu, to Ci raczej nie zostało. Chyba na miesiąc przed, o ile się dobrze orientuję trzeba oddać już plan razem z bibliografią, czyli jakiś miesiąc.

Dorzucasz jedno zero do tej kwoty i mogę Ci to napisać.

Coffey
 Wysłana - 27 luty 2007 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jeszcze nawet tego nie zaczałem.
Zreszta napisanie tego to jest 2-3 dni.
ale weź to wszystko wczesniej przeczytaj

Kiedyś będe tu MODELATOREM...

kosy88
 Wysłana - 27 luty 2007 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Halucyon - nie napisalem tego ogloszenia zebys mogl mnie obrazac. Po pierwsze to po co wogole sie wypowiadasz skoro to cie nie interesuje, po drugie to nie chce mi sie pisac tej pracy dlatego zamiescilem to ogloszenie, a jak mam jeszcze jedno zero dolozyc do tej sumy to lepiej jak bym kupil sobie mature a nie tracil kase na ustna. Jak ktos nie chce zarobic to niech poprostu sie tu nie wypowiada i sprawa zalatwiona.

Pauleq
 Wysłana - 27 luty 2007 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

****a co za moderator

koles napisal jasno co chce i co oferuje a gosc go od debili wyzywa. wez idz zobacz czy Cie w innym dziale nie potrzebuja

Real

ples
 Wysłana - 27 luty 2007 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Podaj nazwy książek i stronę z jakimiś brykami do nich plus objętość tej pracy, to zobacze, co da sie zrobić.
100 zł = 2 dni pracy w tesko.
Logika mi podpowiada, ze napisanie pracy nic Ci nie da, jeśli sam nie będziesz wiedział, o czym ona jest, bo chyba ta pracę będziesz musiał "obronić" ustnie?
dobry byłby jeszcze wzór , jak ma ta praca wyglądać.
Nie jestem taki pazerny jak Vidal i zrobie za 900 zł, nawet dam Ci możliwość potargowania się.
a Halucynacja i Miareczka przesadzili, to nie dział "Umoralnianie", tylko "Targowisko"

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-02-27 21:15:52

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-02-27 21:17:30

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-02-27 21:28:02

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Pauleq
 Wysłana - 27 luty 2007 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka tez ****a zdolna.. plakal nie dawno za swoim kontem a teraz jedzie goscia w targowisku. wczesniej sie wstawilem za Toba teraz juz bym tego nie zrobil

Real

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Szukam osoby ktora napisze mi prace maturalna !!!!!!!!!!!! (za odpowiednia oplata)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Prezentacja maturalna z języka polskiego | [K] puste tonery | [s] Zestaw bezprzedodowy | [S]Opel Vectra 2.0 DTI kombi pelna opcja | Nokia 6630 | kupie telefon do 500zł | Aparat cyfrowy HP 635 | biało-różowa sukienka QUELLE | [S] Deska LongBoard !!! Najtaniej! | [S] Kółka Do Rolek ! | nokia 3510i TANIO | Piec-centralne ogrzewanie | Dyski twarde 10-80GB atrakcyjne ceny!!! | Matura z geografi na 100 % !!! Tylko Tutaj ! :D | sprzedam bluetooth za 50zł NOWKA | moneta rumuńska 5 lei z 1978 | fce | fapowanie | zdjęcia dziewczyn | zdjęcia lasek | seks zdjęcia | nurkowanie | alcovit | najlepsza wkręta roku | linux | stronki xxx | sylwia nowak | sylwia nowak playboy | Star Foods | audi 80 b4 zlom | monesca | layout | tvp | glamour | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.