FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3453 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Szybkie czytanie - możliwe? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Szybkie czytanie - możliwe?"   

proba12
 Wysłana - 10 październik 2007 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Wpadła mi w ręce ostatnio książka na temat szybkie czytania przeprowadziłem test i wyszlo ze jest standardowy czyli 200s/m.Zastanawia mnie czy ktoś próbował się podszkolić w tym dynamicznym czytaniu we własnym zakresie przy pomocy jakichś podręcznikowych kursów albo coś podobnego i jakie mieliście efekty?

Fluff.y
 Wysłana - 10 październik 2007 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ja akurat jestem na etapie czytania "Podręcznika szybkiego czytania" Toniego Buzana. Czy mozliwe? Na pewno tak! Co prawda jeszcze nie poprawiłem sobie szybkości czytania, ale rady jakie są udzielone w tej książce są bardzo użyteczne, życiowe i pomocne.
Teraz musiałbym przysiąść nad książką i poćwiczyć trochę... Przyznam się, że mam opory
Chciałbym osiągnąć 1000słów/minutę ;))
Ale zadowolę się nawet 3krotnie lepszym wynikiem. ;)

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Znawca -

proba12
 Wysłana - 11 październik 2007 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

Fluffy dokladnie mam ten sam cel 1000 by mi w zupelnosci wystarczylo, tez czytalem ksiazke Tonyego ale jak doszedlem do poslugiwania sie wskaznikami to zwatpilem. Dobrze by było jakby ktoś kto stosował różne tego rodzaju podreczniki sie tu wypowiedzial na temat skutecznosci roznych tych cwiczen...

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 11 październik 2007 07:01      [zgłoszenie naruszenia]

Nie czytałem jeszcze...
Mam trochę książek na ten temat, jak również i książką "Sprawdź szybkość swojego czytania".
Muszę przeczytać coś jeszcze, dopiero się zabiorę za szybkość
Ale czy możliwe?
Z wypowiedzi innych osób na forach muszę napisać, że możliwe

Słuchałem także nagrania, gdzie mówiono kiedyś w TV o dzieciaku, który w dzień przeczytał coś tam i coś tam jeszcze a potem potrafił powiedzieć prawie wszystko z tych lektur, które przeczytał.
Jak się okazało, brał właśnie takie kursy

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

proba12
 Wysłana - 11 październik 2007 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Po różnych kursach to jeszcze jestem w stanie w to uwierzyć.Tylko jak znam życie taki kurs to pare 100 kosztuje...No, nic chyba trzeba tą godzine dziennie poświęcić z miech i poćwiczyć te wszystkie elementy, wtedy zobaczymy jak to z tym naprawde jest

F3NRIR
 Wysłana - 11 październik 2007 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie niedawno zainteresowałem sie tematem mam kilka ebooków (np."czytanie fotograficzne" Paul Scheele)i jakiś program do nauki. jeżeli macie coś to chętnie sie powymieniam, im więcej materiałów tym lepiej jak cus to f3nrir@op.pl

proba12
 Wysłana - 11 październik 2007 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja niestety nie mam ebookow wszystko w wersji papierowej.Ale ty mógłbyś się podzielić tym co masz i wrzucić to gdzieś spakowane ;) w necie też wiele ciekawego nie ma poza [www.szybkie-czytanie.com]

F3NRIR
 Wysłana - 11 październik 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

proba12
 Wysłana - 11 październik 2007 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki. Z papierowych to najbardziej polecam książke 1000 słów na minute pani Iwony Krop baaaarrrddzzzo dużo ćwiczeńskupia się głównie na tym a całość bardzo dobrze opracowana.

gienek78
 Wysłana - 11 październik 2007 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak uczęszczałem do liceum to trafiłem na kurs "poprawy pamięci" - też poznawaliśmy tajniki szybkiego czytania. Po kursie potrafiłem szybciej czytać i lepiej mi się myślało (zapamiętywało) - jak ktoś sobie może pozwolić na taki kurs to zachęcam. Niestety po kursie nie ćwiczyłem w domu ale niektóre nawyki zostały.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

proba12
 Wysłana - 11 październik 2007 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Gienek ale czy tobyła znaczna poprawa? czy raptem pare słów?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Szybkie czytanie - możliwe?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Historia ludzkości w pigułce | Koniec i początek... | Samoocena | Niezdecydowanie | że żyje........ | A czy wiecie? | Intryga niczym z telenoweli brazylijskiej buaha | Szczęście - jak je postrzegacie, czy uważacie się za szczęśliwych? | Moja wiara... | Czy są w tym kraju ludzie niewierzący ?? | Mit pozytywnego myślenia | Zen | warsztaty | Prymicja- pomóżcie.. | Taoizm i konfucjanizm | Depresja | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | kurzajki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.