FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8780 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tępaki, gamonie, pustaki....i "ich" kobiety :-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tępaki, gamonie, pustaki....i "ich" kobiety :-)"   

hallucyon
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nitroo., właściwie to się z Tobą zgadzam, choć nie zaprzeczysz, że poważnym jest dość sporo pod górkę pod względem towarzyskim.

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

czuły cham

To dużo ciekawsze stwierdzenie od "słodkiego s****iela" .

Ekspert -

Nitroo.
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

hallucyon masz rację , lecz zależy jaki ktoś jest, jeśli ktoś jest poważny i nieśmiały wtedy ma bardzo ciężko ale jeśli jest poważny ale pewny siebie wtedy nie ma zbyt dużo problemów.

Yarekbboy
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

LukRecJa czyli cos w stylu SS ?

w sumie ja taki jestem jak mi na pannie nie zalezy xD a potem miękne =/

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

żaden SS
czuły cham po prostu.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Nitroo.
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Czuły bo lubił czułości hehe a cham bo liczył się tylko on ?

VidaL
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj nie ma nic do rzeczy kwestia zaradności, bo przecież żaden głupek nie będzie bardziej zaradny od osoby wykształconej, która wie czego chce i przede wszystkim której zależy na tym, aby coś osiągnąć w przeciwieństwie do takich głupków, którzy wszystko zawsze mieli gdzieś

no to wlasnie vidal sobie sam odpowiedziales,tj. wlasnie kwestia zaradnosci bo ktos mniej wyksztlcony,stawia przewaznie na obrotnosc ,zaradnosc i nie ma klopotow z kontaktami z innymi ludzmi co ludziom którzy siedza 3/4 roku przy ksiazkach pozostala 1/4 w ich poszuiwaniu moze to sprawiac problem

Nie zrozumiałes mnie 2 er el x. Inteligencja nie ma nic wspólnego z siedzeniem 18 h/d przy książkach. Osoba inteligentna wie czego chce i zależy jej na osiągnięciu tego, w przeciwieństwie do głupków, którym bardzo często, aż tak nie zależy, a jednak im się udaje. Powiedzmy na przykładnie Vlad'a (sorry Vlad, ale każdy wie kim jesteś i co sobą rerezentujesz). Jest strasznie inteligenty i w życiu bardzo dużo osiągnął. Prawodpowobnie zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy i dzisiaj można powiedzieć, że coś osiągnął. A dlaczego...? Bo wiedział czego chce i robił wszystko, aby to osiągnać. W czym rzecz...? Ano w tym, że często takim głupkom, którzy mają wszystko w dupie udaje się osiągnąć coś podobnego i mieć powiedzmy podobny stan posiadania. Dlaczego się tak dzieje, że ludziom podobnym do Vlada często się nie udaje lub wszystko nie przychodzi z taką łatwością jak takiemu głupkowi, który ma wszystko gdzieś i do niczego nie przywiązuje największej wagi i nie stara osiągnąć się tego za wszelką cenę? Znam bardzo dużo takich przypadków. Ludzie zdeterminowani i potrafiący poświęcić bardzo dużo dla osiągnięcia czegoś mają wiecznie pod górkę i muszą się męczyć jak jasna cholera, a byle frajerzynie wszystko przychodzi z łatwością i na dobrą sprawę przypadkiem, bo nawet nie był calkowicie nastawiony na osiągnięcie tego. Oczywiście nie bierzemy pod uwagę znajomości, bo nawet największy debil dzięki nim może osiągnąć więcej od doktora habilitowanego z super przygotowaniem i doświadczeniem w jakiejś dziedzinie. Jak to można nazwać? Szczęściem? Więc czemu tak często ono sprzyja właśnie takim ludziom?

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2006-09-28 16:59:46

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Czuły bo lubił czułości hehe a cham bo liczył się tylko on ?

ne ne ne

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Yarekbboy
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

jescze przyklad do powyzszej wypoweidzi

ja sobie cwicze na silowni poswiecenie full itd
kumple dwaj przyszli walneli cykl krety nr 1 w 6 tyg jeden zrobil 5cm w lapie a 2, -4cm a ja tylko takie oczy O.O bo pili 2-3 razy w tyg i to glownie nalewki i bez zadnej diety itd
a ja sie staram i poswiecam itd i nie mam takich przyrostow

Specjalista -

Nitroo.
 Wysłana - 28 wrzesień 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL masz racje jest róznica miedzy inteligentnymi ludzmi a tymi co posiadają wiedzę. A ci co się starają mają gorzej bo otrzymują to czego nie chcą a to czego chcą znika.Nie wymagaj od życia tego czego ci dać nie chce, ale poprosisz o to możesz zawsze.A jak nie otrzymasz to się nie przejmuj...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tępaki, gamonie, pustaki....i "ich" kobiety :-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16