FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2562 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
TELEFON MDA Vario III / HTC Tytn II - GPS - WiFi - KOMPLET! DO NEGOCJACJI 
[powiadom znajomego]    
Autor "TELEFON MDA Vario III / HTC Tytn II - GPS - WiFi - KOMPLET! DO NEGOCJACJI"   

hassarol
 Wysłana - 30 listopad 2009 12:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie,

Do zaoferowania mam telefon - o ile w przypadku tego urządzenia można mówić o nim w ten sposób - HTC Kaiser znany również na polskim rynku jako MDA Vario III lub HTC Tytn II. Brak Simlocka!

Specyfikacja techniczna:
Procesor: Qualcomm MSM 7200
Taktowanie procesora: 400MHz
System Operacyjny: Windows Mobile 6.1 Professional
Pamięć ROM: 256MB (dostępne 145.24MB)
Pamięć RAM: 128MB
Wymary: 112mm x 59mm x 19mm
Waga: 190g (razem z baterią)
Wyświetlacz: LCD-TFT, 2.8", 240x320 QVGA, dotykowy
Sieci komórkowe: trzyzakresowy HSDPA/UMTS (850, 1900, 2100 MHz), czterozakresowy GSM/GPRS/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
Klawiatura: Zewnętrzna QWERTY (rozsuwana)
Połączenia: Bluetooth 2.0, WiFi 802.11b/g, HTC ExtUSB
GPS: Wbudowany, obsługa 20 kanałów, obsługa A-GPS, możliwość podłączenia zewnętrznej anteny
Protokół GPS: NMEA 0183
Kamera: 3MP CMOS z autofokusem (z tyłu urządzenia) ,VGA CMOS (z przodu urządzenia do połączeń wideo)
Dźwięk: Wbudowany monofoniczny mikrofon oraz głośnik
Wyjście dźwięku: Poprzez złącze HTC ExtUSB
Akumulator: 1350mAh Li-polymer
Złącza rozszerzeń: SDIO - MicroSD(kompatybilne z SD2.0, MicroSDHC kompatybilne do 32GB).

Telefon zakupiony został w sieci Era wraz z pakietem nawigacyjnym. W czasie użytkowania urządzenia kilkukrotnie zmieniałem system. Po przetestowaniu wielu ROM'ów doszedłem do wniosku, że najlepiej i najszybciej działał Windows Mobile 6.1 Athine OS 3.0, który obecnie jest zainstalowany. System ten charakteryzuje się wieloma zintegrowanymi programami i ciekawymi udogodnieniami. Przede wszystkim palmfon działa pod interfejsem graficznym TouchFlo Manila 2D. Dzięki tej opcji nawigowanie palcem staje się bardzo przyjemne i łatwe w obsłudze, więc nie trzeba korzystać z rysika. Aktualnie wgrany jest skin (theme), który nie obsługuje trybu landscape (widok poziomy). Na życzenie mogę powrócić do oryginalnego czarno-białego wyglądu, który w gruncie rzeczy jest również bardzo ładny. Wygląd menu głównego można dowolnie konfigurować za pomocą programu, który oczywiście jest zainstalowany Manilla 2D Customizer. Gotowe theme'y można pobierać ze strony xda-developers.

Jako przeglądarka internetowa zainstalowana jest jedna z nowszych wersji Opery. Jeśli chodzi o przeglądarki na systemy Windows Mobile można śmiało powiedzieć, że Opera nie ma sobie równych pod względem szybkości działania oraz funkcjonalności i łatwości obsługi.

Kolejnym udogodnieniem jest na pewno szybki dostęp do muzyki oraz przeglądania zdjęć wykonanych aparatem, a również do programu Google Maps.Jedną z bardziej przydatnych funkcji okazała się dla mnie forma sms'owania, która wygląda jak Chat znany z iPhone'a.

Zainstalowany jest także program Slide2Unlock - również znany z iPhone'a bloker klawiatury. Po włączeniu telefonu przesuwamy palcem we wskazane miejsce i możemy normalnie działać. Umożliwia również np odbieranie połączeń za pomocą przeciągnięcia palcem po ekranie. Ogólnie program posiada wiele funkcji.

Zainstalowałem także program iContact, który w moim przekonaniu jest dużo wygodniejszy i milszy w obsłudze niż standardowe kontakty. Dzięki temu telefon wygląda i działa zdecydowanie lepiej :)

Poniżej znajduje się filmik, na którym widzimy funkcjonowanie zainstalowanego systemu.

youtube.com/watch?v=SDUQGl64v94

Niewątpliwie dużą zaletą HTC Tytn II jest wbudowany odbiornik GPS, którego używałem wielokrotnie (korzystając z różnych programów nawigacyjnych), nigdy nie gubił zasięgu, zawsze sprawował się tak jak powinien. Palmfon posiada także wejście na zewnętrzną antenę GPS.Również WiFi działa bez zarzutu, łapie zasięg z dalszych odległości i nawiązuje stabilne połączenie.

Urządzenie ce****e się tym, że posiada pełna klawiaturę QWERTY wyposażoną w czujnik światła, więc jeśli naświetlenie nie będzie odpowiednie, klawiatura zostaje podświetlona.

Prezentację urządzenia można obejrzeć na filmie poniżej:
youtube.com/watch?v=BbL5y4IyQI0

W skład zestawu wchodzi:- telefon HTC Kaiser/ HTC Tytn II/ MDA Vario III
- rysik
- akumulator
- ładowarka sieciowa
- pakiet nawigacyjny TomTom
- karta gwarancyjna
- pudełko
- płyty
- instrukcje obsługi
- karta pamięci 2GB

Jeśli uda mi się znaleźć, do zestawu dodam uniwersalny uchwyt samochodowy.

Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny urządzenia. Technicznie stan oceniam na bardzo dobry. Wizualnie widać ślady użytkowania, które wynikają z noszenia telefonu w kieszeni. O telefon naprawdę dbałem, ponieważ wyłożyłem za niego sporą sumę pieniędzy. Wyświetlacz w stanie idealnym! Przez cały czas użytkowania naklejona była na nim folia ochronna, zdjęta dopiero do robienia zdjęć. Jedyne co mogę powiedzieć to, ze telefon lepiej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciach.

Cena jaka mnie interesuje to ok 600zł, do negocjacji. Czekam na oferty.

Telefon można odebrać w Krakowie. Można także się uprzednio umówić (ponieważ nie jestem z Krakowa) i obejrzeć/przetestować urządzenie.

Zainteresowani proszeni o kontakt, ponieważ posiadam dużo więcej zdjęć.

Telefon kontaktowy: 503643469 (w dni robocze proszę o kontakt sms'owy)
GG: 1985008
E-mail: hassarol@gmail.com

Pozdrawiam

Zmieniony przez - hassarol w dniu 2009-11-30 12:16:35

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

szopik123
 Wysłana - 30 listopad 2009 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

a tak w skrocie bo nie chce mi sie tego opowiadania czytac
jaka cena

hassarol
 Wysłana - 30 listopad 2009 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

600zł... do niewielkiej negocjacji.

skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,

peeepeee
 Wysłana - 30 listopad 2009 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

negocjujmy
50

<<JESTEM PSYCHOLOGIEM>>
LASKI SIE NA MNIE PATRZO
MOJA CZARNA LISTA:
-phobeus

hassarol
 Wysłana - 30 listopad 2009 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatecznie 550zł :)

waania
 Wysłana - 30 listopad 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

dam Ci 100 złotych i pozwole wysłać na twój koszt

hassarol
 Wysłana - 30 listopad 2009 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra Głupi bym był jakbym nie skorzystał

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 30 listopad 2009 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

w erze biznes brales ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

hassarol
 Wysłana - 30 listopad 2009 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, razem z pakietem nawigacyjnym.

wilosx
 Wysłana - 30 listopad 2009 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem taki i chojowy jak nieszczescie, nie praktyczny i duża cegła.

Kiedyś żeby zobaczyć dupe trzeba było rozchylać majtki...
Teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylać dupe...

hassarol
 Wysłana - 2 grudzień 2009 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

Minimalnie wyższy od nokii N96, której nikt za cegłe nie uważa (no bo to nokia w końcu) i już niepraktyczny? Co kto lubi :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

TELEFON MDA Vario III / HTC Tytn II - GPS - WiFi - KOMPLET! DO NEGOCJACJI

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Poszukuję stancji w Sopocie | La Roche Posay HYDRAPHASE XL | Zamienie Nokia 6680 | Calvin Klein męska bielizna | ELo mam na sprzedaz e50 | Nike Tiempo Guri | Trochę nietypowo- WAŻNE | Sprzedam nowe welurowe dywaniki do opla | mięso dla zwierząt / karma dla psów | Kupie motocykl | Dragon ball | kosmetyki renomowanych firm, nie dostaniecie ich w sklepie | Sprzedam Komputer | jezyk włoski | sprzedam laptop Asus celeron M! 1,5 760mb 40gb dvd-rwdl15,4' internet irda | Sprzedam Nokie e65 | big brother 1 | kamera | monitoring | wygrać | znak zodiaku | dziewczyny do towarzystwa | ja bym nie odróżnił od jelenia | ja od jelenia | sex kino | egipt | część główna | patola | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.