FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1090 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
TP & Neostrada 
[powiadom znajomego]    
Autor "TP & Neostrada"   

spider00
 Wysłana - 22 lipiec 2005 11:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich.

Mam taki problem: Dostałem rachunek za telefon, na trochę wg. mnie za dużą kwotę... Jest tam wyszczególnione między innymi abonament za Neostrade TP 320 - 139,25 PLN NETTO. Na poprzednich rachunkach mam wyszczególnioną Neostrade TP 320 - 92052 NETTO.

Teraz takie pytanie: Dlaczego taka nagła podwyżka? I co mogę z tym zrobić...

Kask
 Wysłana - 22 lipiec 2005 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez my nie z blekitnej lini. Zadzwon na blekitna linie. Ale praktycznie to nic nie mozesz zrobic. Taka jest TPSA.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Zdravko
 Wysłana - 23 lipiec 2005 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zapewne miałes umowe na czas okreslony (np. 12 mies). Umowa sie skonczyła, a w regulaminie TP NEO jest wyraznie napisane - "Po upływie tego terminu umowa zostanie przedłużona na czas nieokreślony" , jak wiadomo cena za Neostradę w opcji na czas nieokreślony jest o wiele droższa ... Wychodzi na to, że jesteś gapa, było sobie wczesniej przedłużyć umowe na kolejne 12/24 mies. i bys miał problem z głowy, a teraz płacz i płać.

A tak po za tym, to istnieje jeszcze NEO+320 ? Chyba jest juz tylko 128/512/1024/2048 ? Bardzo prawdobodobne, ze Cie jeszcze dodatkowo przerzucili na opcję 512.

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

spider00
 Wysłana - 23 lipiec 2005 17:19       [zgłoszenie naruszenia]

ehh już wszystko wiem... skończyła się umowa... ******le te neostrade, ide do Aster .

Temat do kasacji, SOG poleciał

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

TP & Neostrada

Warto przeczytać: spółki - aspekt praktyczny, czyli kiedy jaka | Uchwała o odwolaniu i powolaniu zarzadu sp. z o.o. | Uszkodzenie mienia na 30 tyś. zł. | Użycie pałki teleskopowej(spręzyna) podczas bojki w celu samoobrony | podatek dochodowy, 4 przypadki | problem w szkole | Strzelanie z wiatrówki | Groźby karalne . | problem z kupcem z allegro | Dowód osobisty | Alimenty dla ojca?! | Praca Barman | działalność gospodarcza | Odwołanie pełnomocnictwa | ZUS - brakuje 4 miesiecy do wyższej emerytury | Ochrona własności intelektualnych(prawa autorskie)... POMOCY ! | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | performa | bielizna | pończochy | chłopaki z baraków | z poznańskiego łazarza | kim-kardashian | hachiko | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | ślubu | brak oplaty OC | goła | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.