FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 183741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
TUSSIPECT- wszystko na ten temat. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "TUSSIPECT- wszystko na ten temat."   

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 maj 2008 09:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Postanowilem napisac mini-arta na temat tego specyfiku zawierajacego efedryne. Pod żadnym pozorem NIE ZACHĘCAM do probowania. Pisze to z czysto naukowej perspektywy:) Przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem badz farmaceuta:)

1) Ogólne info na temat Tussipectu:

Tussipect to lek na kaszel zawierajacy efedryne, jest on sprzedawany w formie tabletek w cenie 6.95zł za 20 tabletek bądź też w syropie którego NIE polecam. Jest on sprzedawany bez recepty.

2) Efekty pozytywne:

>BEZSENNOŚĆ
Może być ona zarówno plusem jak i minusem(zalezy co kto lubi:) Wrocilem dzis o 5 rano do domu po calej nocy balowania, wogole mi sie nie chcialo spac, cala noc sluchalem muzyki i zastanawialem sie czy napisac arta. Jest godzina 8.31 a ja nadal nie jestem śpiący.

>EUFORIA I LUBOŚĆ DO ŚWIATA
Proste rzeczy sprawiaja przyjemnosc, zwykly spacer czy szluga jest spelnieniem wszystkich marzen. Świat jest piękny a ty możesz zwalczyc zlo znajdujace sie na nim:) Chcesz wszystkim pomoc, gdy kumpel zaslabnie po bezalkoholowym ty pierwszy rzucisz sie mu na ratunek.

>MOC
Tussipect jest substytutem amfataminy i... tez spiduje i daje moc;) Najchetniej caly czas bys chodzil chociazby w kolko chodzisz bo...fajnie sie chodzi. W walce jestes niemalze niezniszczalny kazdy twoj cios miazdzy przeciwnika a kazdy cios przeciwnika odczuwasz jakby sie klepal po twarzy. Ogolem chce sie dzialac, chcesz sobie pobiegac, wejsc na cos potem z tego zejsc i tak w kolko przez cala noc.

>ROZMOWA
To jest poprostu poezja jezeli czegos naprawde chcesz ogarniesz to! Papieros od przypadkowej osoby? Wyciagniesz od niego nawet i cala rame:) Piwko na kreche w zupelnie obcym sklepie tez nie jest jakims wielkim problemem. Jest tylko taka zasada ze potrafisz przekabacic tylko te osoby z ktorymi naprawde chcesz rozmawiac. Gdy bedziesz siedzial w duzym gronie gdzie wiekszosc jest nieznajoma bedziesz zamulaczem nr.1 poniewaz oni przeciez "nie maja nic do zaoferowania i sa jacys dziwni" natomiast jezeli bedziesz siedzial w gronie przyjaciol/ osob ktorym ufasz bedziesz dusza towarzystwa, bedziesz non stop nawijal.

>SŁUCHANIE MUZYKI i POSTRZEGANIE SWIATA
Po tussi malo kto pogardzi jakims dobrym trance'em szczegolnie w domowym zaciszu gdy nie bedzie mogl zasnac muzyka jest obowiazkowa. Kazdy uslyszany dzwiek jest skierowany specjalnie dla Ciebie, wywołuje dreszcze i mrowienie na calym ciele. Świat po efedrynie wydaje sie byc taki ostry i prawdziwy, stojac w tlumie ludzi masz wrazenie ze z ich grona to ty wszystko najlepiej ogarniasz

3) Efekty negatywne

>BEZSENNOŚĆ(patrz punkt 1/1 wyzej)

>BRAK APETYTU
Gdybym mial na czyms chudnac to chyba wlasnie na tussipeccie od wczoraj od godziny ~16 w ustach nic nie mialem, jestem glodny ale niestety jedyne co moge przelknac w tej chwili to woda

>TRĄDZIK
Ale to już chyba w zależności od właściwości skóry, niektórym się pojawiają takie "białe pryszcze" a niektórym nie

>PENIS-MINIATURKA + IMPOTENCJA
Prawdziwa zmora, po niczym nigdy nie mialem tak malego penta;) Az wstyd sikac na dworze bo jeszcze ktos zauwazy twojego ****a a raczej jego brak:) Po zazyciu tabletek nie umawiaj sie z dziewczyna ani nie zapraszaj nowopoznanych szmulek na chate jezeli nie chcesz sobie narobic wstydu, nie wysilaj sie bo i tak nie stanie...:)

>TOLERANCJA NA LEK
Zwiększa się ona niestety niezwykle szybko, z każdym nastepnym razem zmuszony jestes zjesc duzo wiecej poniewaz wczesniejsza ilosc nie daje zamierzonych efektow.

>INNE
Do tej kategorii bym jeszcze podporzadkowal mniej wazne rzeczy takie jak np.
- duchota i gorąc
- suchość w ustach
- oczy(ale tez zalezne od osoby niektorzy maja wy***ane inni nie)

4) Tussipect a nauka
Próbowałem się uczyć niby śpiący nie jestem ale do nauki jakos niemiałem chęci:) ciekawsze wydaje sie słuchanie muzyki. Jednak jezeli masz szczere checi i motywacje do nauki a brakuje ci tylko nocy to proboj, moze cos z tego wyjdzie;)

5) Sposób użycia i ilość do spożycia;)

Aby wzmocnić efekty można wypić kawę przed przyjeciem tabletek, same tabletki najlepiej zapijac jakims energy drinkiem. Co do ilosci to zaczyna sie od niewielkich poniewaz kazdy reaguje inaczej dla bezpieczenstwa zaczac mozna od np 3 tabletek, co jakis czas "zarzucajac" seriami kolejne. Jeżeli po 3 czujesz ze cos cie wzielo moze oznaczac ze jestes uczulony na jeden ze skladnikow, ewentualnie masz slabe serce- w takim przypadku zaprzestan brania i lepiej idz na piwo:)

To chyba wszystko jezeli zaciekawił Cie moj art badz poprostu chcesz docenic moj wysilek tym samym mi pomoc daj SOGa, poniewaz chcialbym kiedys zostac znawca w tym dziale;)
Ewentualne pytania zadawajcie w komentach w miare mozliwosci postaram sie odpowiedziec na wszystkie

Regulamin mówi że nie mogę nic polecać więc nie polecam:)
Zarowno artykul jak i zdjecia sa moja wlasnoscia, wszelkie prawa zastrzezone;)

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

edding300
 Wysłana - 2 maj 2008 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawy art. Soga juz wczesniej dalem więc wiesz%). Musze sprobować ale narazie uzywam no Sami wiecie he. Ale i na to przyjdzie czas.

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

Menfisto
 Wysłana - 2 maj 2008 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawy artykuł .Opisałeś tutaj jak tussi działa na Ciebie ale jak wiadomo na każdego może zadziałać inaczej.Ja Pamiętam jak pierwszy raz zjadłem 4 tabletki czułem sie wtedy źle ogarnął mnie straszny nie pokój i zdenerwowanie dlatego to był mój ostatni raz.Być może kiedyś jeszcze sie skusze ciekawe by było połączenie THC + tussi Co o tym myślicie ?

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 maj 2008 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

probowalem dawno temu i nie zaciekawie bo bo grassie odczuwasz kapcia tussipectowego w ryju ktorego nieda sie ogarnac a w dodatku lapie gastrofaza a z 2 strony nic nie mozesz przelknac... a pozatym to luzik rozkminy tegie szly pamietam

PS. tak juz opisalem tussi w tym dziale ale booe skasowal caly artykul w sumie dobrze zrobil dzieki temu napisalem nowy-porzadny

Specjalista -

booe
biały miś
 Wysłana - 2 maj 2008 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

sog, fajny temat
mam nadzieje, ze nikt to nie popsuje tekstami w stylu "a ja wziałem tyle na raz..., a ja tyle"

Ekspert -

DISKOPOLO
 Wysłana - 2 maj 2008 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

booe, gdybys mogl zedytuj, bo ja widze zabe

tera mie to wali bo jestem na fali

Znawca -

buee
 Wysłana - 2 maj 2008 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 maj 2008 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

komentujcie arta bo od rana w niepewnosci na to czekam:)
DISKO zdjecia sa niewazne pierwsze przedstawia jak wyglada tussipect a 2 jak wyglada oko kumpla po tussi, pozatym tutaj glownie o tresc chodzi

Zmieniony przez - Pseudnim w dniu 2008-05-02 13:15:39

Specjalista -

yellowbell
 Wysłana - 2 maj 2008 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze mowiac jestem za***any i za***iscie sie smialem przy pierwszych punktach. ciekawie to wszystko opisujesz, tak realnie ale tez komicznie. masz talent.

doceniam Twoj wysilek i z przyjemnoscia daje Ci soga.

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 maj 2008 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

kurva a mialo madrze byc, przynajmniej tak brzmiec spoko ja tez to pisalem na tussi-****zie i boje sie przeczytac:P

Dzieki za SOGi odbijam i bede odbijal kolejne na bierzaco

Specjalista -

Tilda
 Wysłana - 2 maj 2008 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Są jeszcze dwa negatywne skutki brania Tussi,o których nie wspomniałeś,a które są znaczące.
Po 1.Spadek nastroju.Jak się weźmie przed południem to można co jakiś czas brać kolejne,ale późną nocą (oczywiście zasnąć się nie da) ma się takie zejście że wszystkiego się odechciewa.Jak miałam gorszy nastrój i wzięłam to wpadałam w euforię,a pod wieczór było 2x gorzej niż przed.
Po 2.Zaniki pamięci.Długotrwałe zażywanie Tussi robi dziury w mózgu,łapie się zawiasy,ma problemy z przyswajaniem wiedzy.Ja np.nie mogłam przypomnieć sobie imion ludzi,którzy stali naprzeciwko mnie.Przestałam brać i to się cofnęło,ale znam i takich którzy trwale narobili sobie dziur.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 29 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

TUSSIPECT- wszystko na ten temat.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Warto przeczytać: alkohol vs. ecstasy | mleko z konopii | Linki | Czy to jest dobre...???? | Czego brakuje, co zmienic... | Jakie macie nawyki? (aka uzaleznienia) | Hash | Pająk na dragach hrrr | ABSINTH | PropaGanda | PSP | N20 podtlenek azotu | Prawo a nakrotyki | palenie a wzrost | Ankieta nr. 1 | Heroina | marta puck | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.