FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 974 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
TV 4k 40-42 cale, co byście polecali, a czego nie 
[powiadom znajomego]    
Autor "TV 4k 40-42 cale, co byście polecali, a czego nie"   

saikolank
 Wysłana - 18 listopad 2015 11:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam panowie,

Chciałbym zasięgnąć Waszej rady odnośnie telewizora. Chciałbym takowy zakupić, głównie dla matki, która lubi oglądać dużo filmów. Warunkiem podstawowym jest rozdziałka 4k bez interpolacji, gdyż mam już nagrywarkę bd-r pod tv właśnie z 4k. Poza tym nie widzę sensu zabawiania się w FHD, które już jest wypierane. A 4k zasadniczo nie jest aż tak drogie jak jeszcze 2 lata temu. Budżet górny ustanawiam na 2500zł. Aczkolwiek jakby w nieco wyższym pułapie cenowym miałby być jakiś mega kocur, to ostatecznie mogę dołożyć parę groszy więcej. Wiadomo ma być smart tv, wifi niekoniecznie( może być po kablu, a nawet chyba byłoby lepiej bo routery leciwe i wszystko leci na G), miracast, jakies porty USB z taką wydajnością, żebym mógł HDD podpiąć, fajnie jakby miał optykę i DVI(HDMI gardzę, bo za duża kompresja obrazu).

Póki co zainteresował mnie Philips 40PUH6400/88- bebechy podobno te same co szajsung, tyle, że za koreńczyka trzeba dać jakieś 5 stów więcej, bo Samsung.

Na oferty patrzę tu:
[http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,i1,k3.bhtml]

Jak ktoś coś widział w innych sklepach ciekawego to jak najbardziej proszę o linki.

Sprzęt będzie brany na raty, także najbardziej pasuje mi stacjonarny sklep gdzieś na terenie krk.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

uuu...
 Wysłana - 18 listopad 2015 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

maly ot .. znasz sie tu jak malo kto na tych wszytskich sprzetach a pytasz o rade na inso gdzie wiekszosc wali do ciebie w takich sprawach

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

saikolank
 Wysłana - 18 listopad 2015 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Cóż piszę tak z ciekawości, może akurat ktoś coś mądrego dopowie. A poza tym inso podupada, także w tych trudnych dla forum czasach chyba warto czasem dodać jakiś temat....

Specjalista -

Rinokot
 Wysłana - 18 listopad 2015 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

.
nie ten temat sorry

Zmieniony przez - Rinokot w dniu 2015-11-18 19:50:58

Jedyny znawca filmowy na forum.

Preskaler
 Wysłana - 19 listopad 2015 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Też się zastanawiam nad podobnym wyborem tylko chcę mieć większy ekran. Ja jednak głównie widzę potrzebę 4k do oglądania zdjęć i ew. w przyszłości filmów z własnej kamery 4k. No i przyszłościowo bo pewnie będzie co raz więcej dostępnych materiałów w tej rozdzielczości. Nie interesuje mnie wifi ani smart bo i tak mam na stałe spięty TV z komputerem. Moja żona jednak ogląda seriale z naziemnej i wymaga aby czasem jej nagrać któryś z odcinków. Dlatego musi mieć funkcję nagrywania. Oglądałem te TV w sklepie i doszedłem do wniosku, że jeśli już 4k to powinien być możliwie duży bo np. taki 55" jeśli ogląda sie z odleglości ponad 2 m to już traci wiele szczegółów. W chwili obecnej zastanawiam się nad Lg 55UF675.AEE.

Znawca -

booe
biały miś
 Wysłana - 27 listopad 2015 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak jak smart tv to chyba celowalbym w samsunga.
Ale ja za dobrym fachowcem nie jestem

saikolank
 Wysłana - 5 grudzień 2015 23:52       [zgłoszenie naruszenia]

Ja generalnie jutro jadę odebrać. Wybór padł na:
[saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-kd-49x8005c-1?gclid=CjwKEAiAs4qzBRD4l-2w7qOoqEMSJABauikX5xB4Vse6P7KZgjRFxmMi7sKP-7j0tmihFbILUyrdrxoCigfw_wcB]

Znajomy mi go bardzo polecał, ze w tych piniondzach zayebisty wybór. Pdobno obraz jak żyleta. Ale jutro będe testował i na pewno opiszę wrażenia :)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

TV 4k 40-42 cale, co byście polecali, a czego nie

Warto przeczytać: Problem z plikiem exela | dzonk na tel i sms | konfiugracja routera | wyprana karta od bankomatu | Wygląd Windowsa, Winampa, GG... | Jasny obraz po grach | urwana wtyczka słuchawek | Czemu nie ma meczy w C+?! | Proxy - co to jest? %-) | kaseta adapter samochodowy :/ | dobór sprzętu audio do komputera | WOW czy dota | Abonament radiowo telewizyjny | Internet bezprzewodowy | napisy .ass (do dupy bardzo) | Nawigacja samochodowa | kalif | Tapeworm | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.