FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3661 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
T-34/85 
[powiadom znajomego]    
Autor "T-34/85"   

Zini
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 19:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem nowy na forum.I bardzo potrzebuje waszej pomocy.Robie projekt 3D.Wymyśliłem że zrobie czołg.I ty mi przyszedł na myśl "RUDY" i pierwsze problemy.Szukałem i będe jeszcze szukał informacji na temat T-34/85.A mianowicie potrzebne mi są rysunki,wymiary całego czołgu. Najlepiej wmiare dokładne.Znalazłem na jednej stronce tylko ręczne malowane rysunki i ciężko to widze.Wiem że możecie mieć lub mieliście gdzieś z tym doczynienia więc prosze was o pomoc.Chodzi mi o jakieś linki czy nawet rysunki przesłane na maila.Bardzo bym był wdzięczny za waszą pomoc.Z góry thx.

../, (><) ,../

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

A więc tak:
Dane taktyczno-techniczne czołgu T-34/85

--------------------------------------------------------------------------------

Załoga: 5 os.

Masa: 32 000 kg.

Wymiary: długość 815 cm, szerokość 300 cm, wysokość 272 cm, prześwit 40 cm.

Pancerz: kadłub: przód 45-60mm, boki i tył 45mm, góra 20mm, wieża: przód 75-90mm, boki 75mm, tył 60mm, góra 20mm.

Uzbrojenie: 1 armata typu ZiS-S-53 kal. 85mm wz.1944 (56-60 nabojów) sprzężona z karabinem maszynowym 7,62 mm DT w wieży. 1 karabin maszynowy 7,62mm DTM w kadłubie.

Napęd: diesel, 4-suwowy, 12-cylindrowy (V), typ W-2-34, moc 500 KM, chłodzony płynem.

Prędkość maksymalna: 52 km/h.

Pojemność zbiorników paliwa: 630 l., zewnętrzne 180 l.

Zasięg: 230-300 km.

Przyrządy celownicze i obserwacyjne: celownik teleskopowy TSz-16, 1 celownik mechaniczny km DTM, 3 obrotowe peryskopy obserwacyjne Mk-4, 2 peryskopy obserwacyjne mechanika-kierowcy, wieżyczka obserwacyjna z przyrządem TPK-1 lub TPKU-2B.

Łączność: radiostacja 9R lub 10R; telefon wewnętrzny TPU-4.

Instalacja elektryczna: jednoprzewodowa 12/24V (24/29V).

Pokonywane przeszkody: wzniesienia: 30°, rowy o szerokości 250 cm, ściany o wysokości 70 cm, brody o głębokości 130 cm.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 kwiecień 2005 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

T-34/85

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zaswiadczenie zamiast ksiazeczki wojskowej do policji? | LICEUM MATURA A DALEJ? | Broń w postaci długopisu, czyli strzelający długopis... | Co to za nabój? | Siły Specjalne Które Najlepsze? | Straz Miejska/ wojsko | Jaki wg. was najlepszy kamuflaż na polskie lasy? | Olsztyn i okolice | Licencja 1stopnia egzamin Łódz | liceum-matura-> wojsko | Czym się najlepiej bronić? | ptanie? | Razem ćwiczymy A6W - start 18 kwietnia !! | Co ćwiczyć?? | Style walkii- jakie polecacie :) | pomcy!!! | kolezanka z gimnazjum | kluby wrocław | Opowiadania erot | pierwsza milosc 1794 | remont żaba | obcy | danny dumps | jpeg | honda jazz | informatyka | fce | fapowanie | zdjęcia dziewczyn | zdjęcia lasek | seks zdjęcia | nurkowanie | alcovit | najlepsza wkręta roku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.