FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2665 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ta co się gapi.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ta co się gapi.."   

KillaBee
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Dzisiaj odprowadzam dziewczynę do domu, szliśmy za rękę. Po drugiej stronie ulicy z naprzeciwka szły dwie dziewczyny ale jedna z nich się na mnie perfidnie gapiła.. Nie że jakoś z uśmiechem czy jakoś lekceważąco tylko żadnej miny,kamienna twarz i patrzy mi się prosto w oczy.. Nawet zdrowa była,ale mi było trochę głupio. Też tak mieliście ? O co mogło jej chodzić?

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

o co tobie moze chodzic?
wez idz spac a nie sioe glupotami zajmujesz

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

może zazdrosna

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

i ktoś taki prawdopodobnie w przyszłości przekaże swoje geny jakiemuś biednemu dziecku

Ekspert -

worldwar
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Może to jej mama ?

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

68beton
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Jak byłes pewien, ze gapiła sie NA CIEBIE to trza było powiedziec czesc, jak sie macie itp i nie miałbyś teraz problemu

Kordecki
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

Prowokacja, w dodatku słaba.
Beton do obcych lasek, które sobie idą po mieście ? W dodatku jakbyś był w towarzystwie dziewczyny ? Litości..

Zmieniony przez - Kordecki w dniu 2009-07-17 00:38:33

Specjalista -

Oski_m
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

Rvchać się z Tobą chciała.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

qpen
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

kogos tez tak nosi jak mnie?czytajac temu podobne tematy.

Specjalista -

Robercik91
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Z różnych powodów się mogła gapić ... ale raczej nie jest to coś co powinno cie po nocach prześladować :)
Może to jakaś znajoma twojej laski, lub sąsiadka lub ktoś i chciała zobaczyć jak wygląda jej chłopak... może się jej spodobałeś i patrzała... może się bezmyślnie zagapiła a teraz ty masz problem o co jej kaman... po prostu zapomnij

no chyba ze widzisz ja codziennie i się ciągle gapi.. to to już inna sprawa :)

68beton
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

o tu robert sie z Tobą zgadzam. Pewnie to jakaś znajoma laski co z nią szedl i chciala sie mu przypatrzec. A Kordecki czemu by nie? Jest coś w tym złego pozdrowić kogos? Ja np jak wchodze do sklepu czy gdzies tam i siedzą jakies kobiety to je pozdrowie, zapytam sie jak sie mają itp. Można przejśc przez zycie zamulonym, ale mozna i sie nim sieszyc.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ta co się gapi..

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: początek znajomości od numeru | Noworoczny spampost singli vol36 by Angel... | Po rozstaniu | Happy New Year !!! | Zakochana łajza? Co ma robic? | Sylwester z jedynka | co jest najwazniejsze w zyciu ? | laska poznana na sylwku ;) | Problem z dziewczyną :-? | Nie wiem co mam myśleć | Nie potrafie zapomnieć | Problem z dziewczyną | Duzy problem z Kobieta i jeszcze wieksze rozsterki... | Dziewczyna z klasy - czy to dobry pomysł ? | Wypada to?? | Imprezowiczka.. | biodra | dni niepłodne | nauczyciele | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | sex torrent | torrent | jakie kechy powinien posiadac dobry przelozony | sałatka | prostytuki warszawa | Emmaer | tynkarz | zabawy z siostra | skojarzenia | kaszubski | makbet | yasminelle 28 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.