FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5192 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Tablet a internet ze sticka  
[powiadom znajomego]    
Autor "Tablet a internet ze sticka "   

giblaski
 Wysłana - 1 luty 2013 16:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam takie pytanie , czy np majac samsunga galaxy tab jest możliwość odbierania internetu za pośrednictwem sticka np. play ?
Wiem że tab nie ma portu usb ale jest do tego adapter specjalny

Ktoś to może testował ?

kulmas
 Wysłana - 1 luty 2013 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz sprawdzic na stronie tab czy jest kompatybilny z modemem.

...

Znawca -

mrpower
 Wysłana - 3 luty 2013 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej nie tablet ma być kompatybilny tylko zainstalowany na nim system, kiedyś bawiłem się z biedronkowym tabletem GoClever z androidem 2.2.3 i z kilku modemów jakie miałem zadziałał tylko huawei e173 jednak doszedłem do wniosku, że prościej byłoby wykorzystać telefon jako router wifi i też mieć na tablecie internet

Zmieniony przez - mrpower w dniu 2013-02-03 14:56:13

Mercedrech
 Wysłana - 3 luty 2013 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam tablet z wbudowanym modemem 3g, wkladasz karte sim i smiga, wg mnie jest to najporeczniejsze rozwiazanie

oliho
 Wysłana - 4 luty 2013 12:26       [zgłoszenie naruszenia]

^ to samo mam w swoim tab 2 7.0 3G z kartą aero2...
bez zadnych dyndających kabli ,sticków i podobnego hvjostffa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tablet a internet ze sticka

Warto przeczytać: Nagrywarka hdd + dekoder + lcd = jak podłączyć? | Wycena komputera | Podłączenie komputera z kinem domowym. | pilne szybka odpowiedz | Pendrive i filmy DVD | Pomocy!!!!!!!!!! | telefon se k850i nie ładuje się ani nie włącza | Jak przyspieszyć kompa? | komputer się wyłącza | Szukam tamatu. | Instrukcja do Canona G5 | p2p - jakie obecnie | psp jakie kupic | odzyskanie nr telefonu domowego po rezygnacji | Płyta główna + dysk IDE + nagrywarka SATA | Realtek, problem z dźwiękiem | jestes bogiem | testo | magazynier | mandat za wulgaryzmy | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.