FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3235 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Tajemnicze budynki wojskowe-przeznaczenie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tajemnicze budynki wojskowe-przeznaczenie."   

INSOMNIA
 Wysłana - 14 maj 2006 23:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, czy ktos moze orientuje się czym były kiedyś ruiny widoczne na zdjęciach?
Nie tak daleko są poniemieckie bunkry baterii Bluchera z wyrzutnaimi rakiet, ale znaczenia widocznych na fotkach budynków nie znam.
To 3 nieduże wieżyczki, w każdej maszyneria związana z metalowymi okręgami na betonowych podstawach. Okręg były obrotowe. Budynek stoi bardzo blisko morza. Za wieżyczkami zdewatowany budeynek mieszkalny.

Do czego mogly służyc te wieżyczki?

INSOMNIA
 Wysłana - 14 maj 2006 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

?

INSOMNIA

?

INSOMNIA

?

INSOMNIA
 Wysłana - 14 maj 2006 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko zdewastowane, ale klimat fantastyczny

INSOMNIA
 Wysłana - 14 maj 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

jeden z okręgów, wszystkie trzy(wraz z powiązanymi z nimi wieżyczkami) są identyczne. Moje pierwsze skojarzenie - radary. Ale wieża radarowa jest dalej, ma inny charakter.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 maj 2006 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

może to jakies ruchome stanowiska artyleryjskie były , a w tych wiezyczkach stanowiska kierowania ogniem .. ?? to tylko moje domysly...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 maj 2006 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

tez o tym pomyslalem

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 maj 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

a daleko od brzegu morza to jest ?? bo jesli blisko to pewnie zadaniem dział tam stacjonujacych byl ostrzal okretow wroga....

odbijam Soga

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 maj 2006 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

morze byłoby widac na fotkach, ale byly robione komórką, więc jakość pozostawia sporo do życzenia. Budynki są tuż przy plaży.
Bateria Bluchera umieszczona niedaleko miala za zadanie powstrzymac ewentualny atak aliantów-w tym miejscu wg danych historycznych takiego wlasnie ataku spodziewali się Niemcy.
Natomiast te budynki-trudno mi nawet okreslic ich wiek, ale to wszystko polskie, powojenne budownictwo.

Skorupa77
 Wysłana - 15 maj 2006 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Na mój gust to głównie mogły być właśnie stanowiska artylerii nadbrzeżnej, albo sprzętu radiolokacyjnego

A po chu* mi podpis?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tajemnicze budynki wojskowe-przeznaczenie.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pomocy!!!! | Zmiana kategorji z E na A. | Zakopana broń | ZANDARMERIA WOJSKOWA. | Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ??? | Misje pokojowe - Literatura | Kobiety w wojsku | Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | Potrzebuję odp do TWO :) Proszę o pomoc... Dzięki... | PYTANIA DO POLICJI 2010 I MULTISELEKT | bozemojale | pachy | milf | sqzi | moda | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.