FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3599 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Taki maly orzeszek do rozgryzienia ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Taki maly orzeszek do rozgryzienia ;)"   

mich4s
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

cześć chłopaczki cebulaczki.

a więc zanim przejde do tego malego orzeszka to troche pierdół w ramach wstępu.

Jestem z dziewczyną rok, mamy po 18 lat, miłość jest itp itd. No i chodzi oczywiście o seks, od początku wiedziałem ze biore się za taką bardziej cnotke i niechętną do takich rzeczy, ale cóż serce nie sługa

No i w czasie naszego związku powoli ją rozkręcałem i szło mi nadzwyczaj dobrze, aż byłem sam zszokowany. Nie ma teraz żadnych problemów z oralem czy masturbacją, wręcz dziewczyna jest chętna i to lubi (albo zaj e bi ście udaje )

Problem natomiast jest z seksem, w wakacje ,ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, powiedziała że chce tego. Dosyć szybko znaleźliśmy noc żeby być sam na sam, gra wstępna a potem doszło do zbliżenia. Włożyłem pare razy, pytałem czy boli. Powiedziała że troszke i zaraz powiedziała żebym wyjął i że na dziś koniec. Stwierdziłem że jak na pierwszy raz to musi starczyć i stopniowo będzie lepiej. Pytala się czy napewno się gumka nie zsuneła i generalnie była troche wystraszona (chociaż do wytrysku nie doszło). Spokojnie jej wytłumaczyłem że jest inteligetna i że bez wytrysku dzieci nie ma.

W następnych dniach troche czułem jakby tego żałowała i od wtedy koniec. Nie chciała już tego. Najpierw mówiła że się boi że dzidziuś i wogóle, więc stwierdziłem że poczekam do okresu.

Okres był, minął więc zacząłem stopniowo się do tego zabierać, ale znowu mi odmówiła. Mówiła że się boi, że nie jest gotowa jednak. Oczywiście ten temat powracał kilkukrotnie, no i ok tygodnia temu znowu o tym rozmawialiśmy. Powiedziała mi że poprostu tego już nie chce, że nie żałuje tamtego bo chciałą to ze mną zrobic, ale nie jest gotowa na więcej i że nawet jakby brała tabletki to narazie nie mam co liczyć.

Do reszty jest cały czas chętna, oprócz tego.

No i co to ma kvrwa znaczyć? Jak mam to rozegrać? Przeczekać i zaatakować za miesiąc, dwa? Postawić sprawe jasno i klarownie że tego potrzebuje? Troche głupio zrywac przez brak seksu.

Mam swoją wersje powodu, a nawet kilka i czuje że jestem w czarnej dvpie.

Milky6021
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

To moze gumki i tabsy? Przez pewien czas.. Jak troche wyluzuje to zrezygnujecie z czegos..

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.E

kosiar11
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

ru.chaj jej kumpele :) jak bedziesz dobry to powiedza twojej lasce i moze w koncu zobaczy co traci:PP a tak serio to moze jest nie doinformowana o pewnych sprawach. boi sie chorob, ciazy. postaw sprawe jasne i klarownie ale nie musisz zrywac od razu. pogadajcie, poczytajcie razem jakies lektury zeby sie doksztalcic w tej dziedzinie

mich4s
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

kvrwa, ja proponowałem najpierw GUMKI + SEKS PRZERYWANY. A w ramach desperacji powiedzialem TABLETKI+ GUMKI + SEKS PRZERYWANY

oczywiście na początku żeby się przyzwyczaiła, ale cóż nie zgodziła się.

gang-gang
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

No w dupie to jeszcze chyba nie byłeś- ale tak na serio to moze rozmowa pomoże. Wypytaj dlaczego nie chce i koniecznie przedstaw jaka jest Twoja ocena sytuacji.

Incrap
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wlacz jej

Znawca -

Milky6021
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Mowiła ze chce tego.. A pozniej po malym wstepie z Toba, zmienila zdanie..
Moze za malo wie na ten temat.. Niech poczyta fora, albo zapyta ginekologa.. Ona Ci powiedziala, ze dla niej to za wczesnie.. Jak cos, to nie masz wyboru tylko to uszanowac..
Dziewice maja duzo rozkmin :) Jestescie jeszcze w liceum, to sie dziewczyna martwi.. Jak Ci na niej zalezy to sie nie poddawaj, ale tez nie naciskaj na chama.. Gdyby faceci tak latwo odpuszczali, to by same dziewice zostaly :)

Zmieniony przez - Milky6021 w dniu 2009-09-21 17:45:05

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.E

VeR2
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Może ją matka zle nastraja do tego i jej slucha. Moze boi sie ciazy. Moze jest na to nie gotowa. Moze, moze,moze .. mozemy gdybac, podstawa to rozmowa, wiec pogadaj z nią

mich4s
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie rozmawiałem z nią pare razy i najpierw wypierała się strachem a potem 'nie jestem jeszcze gotowa, to nie jest mój czas'.

Tylko że jak moja przyjaciółka mówiła podobnie typowi to poprostu go nie chciała, dlatego się martwie

gang może nie byłem, ale wierz mi że sytuacje nie ciekawa

Ver2 też brałem pod uwage wpływ matki, niby na głos przy wszystkich się śmieje jakich gumek używamy ale za plecami może jej wpajać że to nie ten czas.

OLcia w-w
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

moze faktycznie nie jest gotowa

to je na piču .

Specjalista -

mich4s
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Olcia, ja może jestem niekumaty albo głupi, ale co to znaczy?

Teoretycznie wszystkie warunki są spełnione, jest zakochana, jest jej tak cudownie ze mną, spędzamy mnóstwo czasu razem, jest masa okazji, wygląda na to że jest zadowolona z dotychczasowego życia seksualnego, więc o co kaman?

Zmieniony przez - mich4s w dniu 2009-09-21 21:04:06

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Taki maly orzeszek do rozgryzienia ;)

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Czy to normalne? | Przyznać się, czy nie? | Białe plamy na penisie!! ;/ | Ból napletka... | przed wczesny wytrysk | Refleksje nad.. seksem, problem | co zrobić? | Peknieta gumka ;/ ... | Durex Performa... | Stosunek | Seks bez przerwy w tabletkach... | Tabletki antykoncepcyjne zmiana na inne | Przed 1-szym Razem ... :) | Pierwszego Boniek, drugiego Repeat. | swap.avi o Boże!!! | Brak wytrysku | projekt | dziwne | paranormalne | straszne | guzek w pachwinie u mezczyzn | Amstaff | Pit bull | podrywacve | wstawianie filmA3w youtube | dyrektor internetu | Polski vloger spina dupę | vloger | bojowe | golf II | Niesmiałość | google | kalkstein | taboo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.