FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Talenty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Talenty"   

Methos
 Wysłana - 7 lipiec 2005 21:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak sobie rozmyślam... czy kazdy z nas ma w sobie jakieś "talenty"???

zaraz ktoś powie, że tak wszyscy mają, z tym, że u jednych są widoczne "gołym okiem", a u innych są ukryte... i tylko trzeba je odnaleźć..

no tak, ale jak je odnaleźć jeśli nie wiadomo jakie one są (i czy wogóle są)...??

no i jak ich szukać, biorąc pod uwagę nasz sposób życia...
czy czekać na przypadek (można się nie doczekać)???
(Aha, nie chodzi mi o to by szukać ich na siłę, tylko o to by ich, po prostu szukać)

Hmmm... a może jednak nie każdy je ma.. może niektórzy, po prostu nie mają żadnych talentów... i są całkiem zwyczajni...

A czy Wy macie jakieś talenty??? (ewent.antytalenty - akurat tych to mam kilka )

Pozdrawiam.

Ekspert -

Zzz....
 Wysłana - 7 lipiec 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chyba jestem zwyczajny. Wiadomo, że niektóre rzeczy idą mi lepiej a inne gorzej. ALe żeby oceniać to jako talenty lub antytalenty to chyba nie bardzo.

pablodx
 Wysłana - 7 lipiec 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

zależy co rozumieć jako talent ?

Życie to DAR nie rezygnuj z niego.
Żyj tak by każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
Samotnie przemierzam mrok poszukując mojej drugiej połowy.
[http://www.sfd.pl/temat193417/] trial by pablodx

_niuton_
 Wysłana - 7 lipiec 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

mnie Bog niestety nie obdarowal zadnym talentem

soon.. ;-)

szy_mek2
 Wysłana - 7 lipiec 2005 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

wg. mnie talent nie jest az tak wazny. jesli ktos bedzie sie staral dojsc do celu to osiagnie to bez talentu.

Nobody's perfect. My name is Nobody

Methos
 Wysłana - 8 lipiec 2005 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

znaczy się... ja bym do tego co piszesz dodał -> szczęscie /nie wszystko osiągnie się ciężką pracą, czy też dążąc do czegoś/ niektóre sprawy wymagają talentu

a szczęście wydaje mi się to w jakimś stopniu "dar"...
czyli można by to nazwać w jakimś tam sensie "talentem"

Ekspert -

Helevorn
 Wysłana - 8 lipiec 2005 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zalezy co nazwiemy talentem, czy tylko predyspozycje czy byc moze szczegolne uzdolnienie...

Były moderator Polityki i Seksu

Methos
 Wysłana - 8 lipiec 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm... a może talent jest to... dar... wszytsko to.. co pozwala nam osiągać dużo dużo dużo więcej , niż większość ludzi mogłaby /nawet gdyby robiła wszystko/ - w różnych dziedzinach.....

Mozna być utalentowanym hmm, np. ponadprzeciętnie śpiewać, malować, można doskonale pływać, biegać, mówić, kłamać... to wszystko wg mnie podchodzi pod talent...

nieprzeciętna inteligencja, uroda czy szczęście - wg mnie też są talentami...

można by tego wymieniać setki....

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-07-08 13:44:40

Ekspert -

pablodx
 Wysłana - 8 lipiec 2005 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

a czy talentem można nazwać np. dobrą jazde w trialu ?? jak wiadomo nie każdy sie do tego nadaje

Życie to DAR nie rezygnuj z niego.
Żyj tak by każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
Samotnie przemierzam mrok poszukując mojej drugiej połowy.
[http://www.sfd.pl/temat193417/] trial by pablodx

Helevorn
 Wysłana - 8 lipiec 2005 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli przyjmujemy taka definicje jaka podal Methos to musze napisac, ze kazdy z nas ma jakies talenty. Tylko jedne sa latwiej zauwazalne, inne trudniej. Jedne sa bardziej powazane wsrod ludzi, drugie nie. Tylko czesc z nich z czlowiek zdola odkryc w swoim zyciu...

Były moderator Polityki i Seksu

Zzz....
 Wysłana - 8 lipiec 2005 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra to jestem inteligentny, przystojny, mądry i do tego bardzo skromny. To mogą być moje talenty ?!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Talenty

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: konferencja Skype użytkowników Insomnia - Filozofia,Psychologie,Religie | nls, nlp, hipnoza | Pomożcie ! | Pomocy! Robert Kuta przejaw indywidualizmu czy moze narcyzmu? | O co pytają nas wielcy filozofowie? no wlasnie.. | co znaczy ten sen? | Poszukuje info na temat "Muzea Psychologi w internecie" | pytanie-najlepiej do księdza | Czyżby deja vu? | Skąd się wzięły religie | Jasna gora - 9/10.11.07 - czowanie | Rozmowa z lustrem. | Mind & Life Institute | Brak siły przebicia - powody? | Izolacja. Niechęć do towarzystwa. | Czy poczucie honoru jest nadal aktualne? | ćwiczenia na korzonki | saikolank | Emma watson | zając | joma hispalis | zajac | aneta zając playboy | playboyu | aktorki i piosenkarki polskie | fredens | aneta zajac | lipno seks | biegam aby | zajac playboy | garbaty nos | silnik 16 audi | polskie aktorki sex video | Usuwanie migdałków | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.