FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4456 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Taniec Towarzyski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Taniec Towarzyski"   

reiden
 Wysłana - 18 grudzień 2005 12:04     
 Usunięta przez -Baca- za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Whizzik
 Wysłana - 3 styczeń 2006 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

wypowiem sie bo tancze juz pare miechow wiem ze to niedlugo ale moze moja odpowiedz na cos sie przyda ;]

ja place 25zl/mc za 4-5 lekcji (roznie), na bank na poczatku bedziesz mial mieszane uczucia bo z jednej strony smiechu jest wiele, zwlaszcza jak sie tanczy w jednej grupie ze znajomymi itd, a z drugiej strony czujesz ze ci nie idzie i robisz sobie siare mimo to nie zalamuj sie tylko koluj fajna partnerke i staraj sie, bo nawet golema daloby sie nauczyc tanczyc!

grypsujesz ?

Cla_uDia
 Wysłana - 23 styczeń 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

. . . u mnie w sQl byl kurs tańca towarzyskiego . . . ale jednak sie nie zdecydowalam pójśc bo uważam ze taki szkolny to i tak mnie nie nauczy . . .

. . . aLe uważam że tanieC towarzyski to bardzo dObra rzecz. . .
a mOim marzenieniem byŁo zawsze nauczyć się rumBy. . .

. . . pOzdr. . . :*

Beata249
 Wysłana - 26 styczeń 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

ja tanczyłam taniec towarzyski ...ale salsa ,rumba to chyba latyno-amerykanskie heh
Obecnie tancze nowoczesny i juz nie mam zamiaru zmieniac

:)

Agresja84
 Wysłana - 29 styczeń 2006 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

O_o!Nareszcie temat o czyms co jest moja zajawka!Mnie interesuje taniec nowoczesny.Jestem wlasciwie amotorka tanca,bo nie bede wliczac w to lekcji tanca,ktoe bralam majac 8 czy 9 lat-bo wlasciwie nic juz z nich nie pamietam.Wystepowalam przez 3 miesiace razem z inna dziewczyna w klubie techno.I podobno dobrze mi wychodzilo,osoby ktore byly po kursach tanca nie wierzyly mi,ze jestem amatorka.To po prostu trzeba czuc cala dusza i cialem.Za 3 miechy wyprowadzam sie z chaty do Wawy i tam bym chciala skonczyc jakies kursy tanca,zeby go doskonalic i pozniej ewentualnie wystepowac w klubach techno.Czy wie ktos gdzie mozna skonczyc takie kursy?Chodzi mi tylko o taniec nowoczesny,a nie o salse czy o cza-cze itd.No i prosze o info od warszawiakow,ktorzy maja orient w jakich klubach w Wawie pracuja tancerki.Prosze opomoc.Bo szukalam juz duzo w internecie na ten temat i nic specjalnego nie znalazlam.

/RAVE i undergroundowe brzmienia/

Agresja84
 Wysłana - 29 styczeń 2006 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

.

Agresja84
 Wysłana - 29 styczeń 2006 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Agresja84
 Wysłana - 30 styczeń 2006 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

.

KUMES
 Wysłana - 19 luty 2007 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

taniec towarzyski jest zaj**isty, chodze juz prawie miesiac, i teraz znowu sie zapisuje, tylko ze na drugi stopien. Na poczatku jest tak jak na kazdych zajeciach na poczatku- czyli nikt nie wie o co chodzi i w ogole jest smiesznie. ale potem to jest naprawde super, jak slyszysz muzyke tego typu to az Ci sie chce tanczyc ;] polecam. ja place 100zl za miesiac tj za 8 godzin.

KUMES
 Wysłana - 19 luty 2007 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

rumba mi sie nie podoba, podoba mi sie polka :D i disco :D te tance po prostu miazdza sutki :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Taniec Towarzyski

Strony: 1 2 3 4