FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4456 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Taniec Towarzyski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Taniec Towarzyski"   

lonerpl
 Wysłana - 26 maj 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

zadam pytanie tutaj zeby nie robic syfu
po maturach mam 4 miesiace wakacji, nie umiem tanczyc, jedyne co to po pijaku na jakis imprezach, na trzezwo mam opor bo poprostu nie umiem, w tym wolnym czasie chetnie bym sie nauczyl, znalazlem szkole tanca i tu moje pytanie, bo zastanawiem sie czy:
1) zapisac sie na taniec towarzyski 2-3 razy w tygodniu
2) zapisywac sie na rozne warsztaty taneczne, w czerwcu sa street dance, latino solo i nowyczesny, kazde z nich trwaja po 3 spotkania, w nastepnych miesiacach tez pewnie beda jakies tylko nie wiem czy inne czy te same
Chcialbym tanczyc bo zaczyna mi sie to podobac no i zeby panny lecialy oczywiscie, beda to glownie jakies imprezy, coraz popularniejsz salsoteki, no i czasem jakies wesela, wybrac opcje 1 czy 2?? wiem ze nie bede po tych 4 miesiacach mistrzem ale cos napewno sie naucze
macie moze jakies linki do wiekszych forow o tancu bo cos znalezc nie moglem
dzieki
pozdro

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

searme
 Wysłana - 28 maj 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

Idź na normalny kurs, jeśli wcześniej nie miałeś styczności z tańcem, to takie 3 dniowe warsztaty wiele Ci nie dadzą. A przy regularnych treningach 2-3 razy w tygodniu jest szansa na duże i szybkie postępy

Poza tym zdecyduj się, czy interesuje Cię taniec w parze czy solo - warsztaty dałeś z samych solówek. Oczywiście najlepiej jest umieć jedno i drugie, ale jeśli dopiero zaczynasz, lepiej skupić się na początku na jednym.

Aha, jeśli interesuje Cię salsa, to lepiej znajdź szkołę wyspecjalizowaną w tym tancu, bo to, czego uczą w szkołach tańca towarzyskiego, z prawdziwą salsą ma na ogół niewiele wspólnego.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

burek1989
 Wysłana - 4 czerwiec 2008 18:00       [zgłoszenie naruszenia]

hej!
proszę, dajcie jakies fajne kawałki do cha-chy plz. najlepiej, żeby były bez śpiewania i żeby było ładnie słychać rytm:)

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Taniec Towarzyski

Strony: 1 2 3 4